Kúpiť online
Šetrite čas a peniaze s gopass kartou
skipasy - lanovky - aquapark - zážitky - ubytovanie
Rýchle informácie
LanovkyVyhľadať ubytovanie

Lyžiarske kurzy pre školy

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. pripravila počas zimnej sezóny 2015/2016 výhodné podmienky na zorganizovanie lyžiarskych kurzov pre všetky typy základných, stredných a vysokých škôl v strediskách Jasná Nízke Tatry a Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso.


Žiakom a študentom ponúkame lyžovačku v najlepších slovenských strediskách, so širokou škálou trás vhodných pre slabších i lepších lyžiarov, ako aj komplexnú ponuku doplnkových služieb. Významnými benefitmi výuky v týchto strediskách je bezpečnosť prepravy na moderných lanovkách a zároveň pohyb na čerstvom vzduchu, v najvyššie položených lyžiarskych strediskách s najlepšími podmienkami na Slovensku.
 
Všetky slovenské základné a stredné školy majú možnosť využiť ponuku lyžiarskych kurzov za výnimočnú cenu - skipasy za 7 € /deň, vysoké školy za cenu 12 € /deň.
 
Navyše za výnimočnú cenu si môžu žiaci aj pedagógovia zapožičať lyžiarsku výstroj v požičovni Tatry Motion a využiť služby lyžiarskej školy.
Po skvelej lyžovačke sa môžu žiaci, študenti aj učitelia zrelaxovať v aquaparkoch TATRALANDIA a GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ alebo ísť do 5D kina za špeciálnu cenu.

ŠPECIÁLNA CENA NA SKIPASS SA TÝKA ŽIAKOV A ŠTUDENTOV DENNÉHO A EXTERNÉHO ŠTÚDIA DO 26 ROKOV.

VYSVETLIVKY:

Každý pedagogický dozor nad rámec ponuky si hradí nákloady na jednotlivé služby podľa aktuálneho cenníka
Skipasy:
cena platí pri minimálnom počte 5 dní lyžovačky za sebou pre organizovanú skupinu minimálne 20 osôb
Učitelia: na každú začatú skupinu 10 žiakov/študentov jeden učiteľ za rovnakú cenu ako žiaci/študenti. Cena platí pri minimálnom počte 5 dní lyžovačky za sebou.
Požičovňa: cena platí na kompletný set lyže, lyžiarky, palice (bez prilby). Požičanie je potrebné vopred zarezervovať a cena platí pre organizovanú skupinu minimálne 20 osôb. Bez úschovne.
Lyžiarska škola: skupinová výuka na 2 hodiny, minimálny počet 12 osôb v skupine. Nahlásenie výuky minimálne 3 dni vopred.
Aquaparky: Cena platí na 3 hodinový vstup Tropical Packet v Tatralandii a Sea&Fun Packet v Gino Paradise Bešeňová. Platí pre skupinu min. 10 žiakov a pre 1 učiteľa na 10 žiakov. Táto ponuka platí každý deň počas trvania lyžiarskeho kurzu.

PODMIENKY ZÍSKANIA CENY pre LYŽIARSKE KURZY

 • Cena „Lyžiarske kurzy” platí len pre vopred objednané organizované lyžiarske kurzy so skipasom na minimálne 5 po sebe nasledujúcich dní a s minimálnym počtom 20 žiakov/študentov.
 • Lyžiarske kurzy je možné realizovať v dňoch pondelok – piatok.
 • Na tento produkt sa nevzťahujú žiadne ďalšie zľavy.
 • Lyžiarsky kurz musí byť riadne objednaný minimálne 10 dní vopred prostredníctvom písomnej objednávky na info@jasna.sk alebo info@vt.sk.
 • Neoddeliteľnou súčasťou objednávky je vyplnenie a zaslanie TMR formulára, ktorý bude zaslaný obratom po obdržaní objednávky. Zaslanie objednávky (vyplneného a potvrdeného formulára riaditeľom školy) je potrebné uskutočniť z oficiálneho emailu riaditeľa školy. TMR formulár musí obsahovať: menný zoznam všetkých členov lyžiarskeho kurzu potvrdený pečiatkou školy, mená a priezviská,dátumy narodenia účastníkov.
 • Osoby staršie ako 18 rokov musia k mennému zoznamu doložiť fotokópiu niektorej študentskej karty EURO 26, GO 26, ISIC.
 • Podmienkou získania ceny je jednorázový hromadný nákup pre celú skupinu.
 • Cena pre lyžiarske kurzy platí počas celej zimnej sezóny 2015/2016 okrem termínu 24.12.2015 - 13.1.2016 v strediskách Jasná Nízke Tatry, Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso.
 • Všetky skipasy sú vydávané na bezdotykových čipových kartách. Vratná záloha za čipové karty je 2 €.
 • Pre uplatnenie zvýhodnenej ceny v Tatralandii je potrebné preukázať sa na hlavnej pokladni AQP, resp. resp. Gino Paradise Bešeňová fotokópiou formuláru a účtenky potvrdenej pečiatkou Infocentra z lyžiarskeho strediska.
 • V prípade nedodržania podmienok vzťahujúcich sa k lyžiarskemu kurzu pre školy sa cena skipassu navýši o 2€/deň.

 

INFORMÁCIE a REZERVÁCIE
Jasná Nízke Tatry : +421 907 88 66 44 | info@jasna.sk
Vysoké Tatry : +421 903 11 22 00 | info@vt.sk