Kúpiť online
Šetrite čas a peniaze s gopass kartou
skipasy - lanovky - aquapark - zážitky - ubytovanie
Rýchle informácie
LanovkyVyhľadať ubytovanie
Banner

Novinky zimnej sezóny 2015/16


1.      AUDI SKI ARÉNA –  Tatranská Lomnica, Čučoriedky západ

Pre všetkých lyžiarov máme v zimnej sezóne 2015/16 jedinečnú novinku – Audi ski arénuslalomovú trať s časomierou.  Zažite pocit pretekára a odmerajte si čas svojej jazdy! Alebo sa príďte zabaviť s priateľmi a časy vašich jázd si porovnajte. Trať bude počas celej zimnej sezóny umiestnená na svahu Čučoriedky západ (východná strana svahu).


2.       VYLEPŠENÁ FUN ZONE – Tatranská Lomnica, Štart východ

Fun Zone so snehovými  vlnami je veľmi populárna medzi rodinami s deťmi a začiatočníkmi.  Nachádza sa na svahu Štart východ a je určená pre všetkých lyžiarov. Zabavte sa počas lyžovačky na nenáročných snehových prekážkach.


3.       BABYSITTING V KAMZÍKOVE – Tatranská Lomnica, Skalnaté pleso

Všetkým rodinám a deťom už dobre známy indoor fun park Kamzíkovo na Skalnatom plese v zime poskytuje skvelú službu pre lyžujúcich rodičov – babysitting. Radi sa postaráme o vaše deti a vy môžete zatiaľ  bez starosti lyžovať a relaxovať.


4.       FRESH TRACK -  Tatranská Lomnica, Lomnické sedlo / Skalnaté pleso

Jedinečný produkt FRESH TRACK v sebe spája skorú rannú lyžovačku s perfektne upravenými svahmi a výnimočnými raňajkami pod štítmi. Fresh Track vám poskytne mimoriadny zážitok z lyžovačky na prázdnych zjazdovkách. Zalyžujte si spolu s profesionálnym sprievodcom ešte pred oficiálnym spustením lanoviek! Každý štvrtok a nedeľu o 7:00.


5.       APRÉS-SKI PROGRAM  Vysoké Tatry

Aj túto zimu sa môžete tešiť na ešte lepší a zábavnejší denný aprés-ski program . V rámci neho opäť zažijete nočnú sánkovačku z Hrebienka po 2,5 km dlhej trati alebo už spomínaný ranný Fresh track. Milovníkov zážitkov a gastronómie čaká Tatranská Večera Zážitkov. Po lyžovačke zábava ani zďaleka nekončí, každý piatok a sobotu odpálime párty v Aprés-ski bare  priamo na svahu. Nezabudnuteľné muzikály v Tatranskom ľadovom dóme ponúka náš program každú nedeľu.


6.       OBROVSKÍ SNEHULIACI  - Tatranská Lomnica, Skalnaté pleso

Aj túto zimu Vás okrem skvelej lyžovačky privíta aj rodina SNEHULIAKOV na Skalnatom plese. Budú merať 5 metrov a bývať pri 15 miestnej lanovke na Skalnatom plese. Tento rok ich však bude viac ;)


7.       TATRANSKÁ VEČERA ZÁŽITKOV S NOVÝM RATRAKOM GRAND SNOW TAXI – Tatranská Lomnica, Štart

Vyvezte svoje chuťové poháriky k oblakom. V nadmorskej výške 1173 m n.m. objavíte výnimočné chute starostlivo pripravených jedál. V reštaurácii Štart si pochutnáte na skvelých špecialitách, ktoré vám naservírujeme v piatich chodoch. Za dokonalým kulinárskym zážitkom vás vyvezieme novým luxusným ratrakom Grand snow taxi. Tatranská večera zážitkov bude každú stredu, piatok a sobotu.


8.       TATRANSKÝ DÓM – Starý Smokovec, Hrebienok

Jedinečný ľadový kostol s prvkami tatranskej prírody. Tento rok v novom štýle a jeho autorom bude slovenský umelec Adam Bakoš.  Ľadový kostol bude ukrytý pod špeciálnym prestrešením, ktoré pomôže odolávať rozmarom zimného počasia. Každú nedeľu budú prebiehať nádherné a jedinečné koncerty v ľadovom chráme.


9.       VYLEPŠENÝ SNOW PARK – Štrbské Pleso, Turistická

Milovníci adrenalínu môžu navštíviť snowpark na ľavej strane svahu Turistická na Štrbskom Plese s možnosťou jumpovania a s využitím railov a prekážok. Každoročne sa tu koná K2 Spring Session.


10.       GOPASS MOBILNÁ APLIKÁCIA

Nová mobilná aplikácia GOPASS bude poskytovať extra komfort pre tých, ktorí si dobitie skipasu alebo vstupenky do aquaparku nechajú na poslednú chvíľu. Aplikácia sprostredkuje klientovi zábavu vo forme sledovania si odlyžovaných kilometrov, či súťaže SkiChallenge, ale najmä bude elektronickým a informačným pomocníkom o dianí v strediskách, stave snehu na zjazdovkách, prevádzkovej dobe lanoviek a i. Vďaka online mapám aplikácia uľahčí užívateľovi orientáciu v strediskách.


11.       TATRY CARD

V zimnej sezóne je pre návštevníkov a lyžiarov pripravená regionálna doprava SKI & AQUA BUS, ktorá pohodlne a zadarmo prepraví držiteľov TATRY Card do lyžiarskych stredísk Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Štrbské Pleso a aqaparku AquaCity v Poprade. Novinkou tejto zimnej sezóny je možnosť ekologicky cestovať vo Vysokých Tatrách vlakmi ZSSK na trasách Tatranskej elektrickej železnice, ozubnicovej železnice a na trati Poprad-Tatry – Studený Potok – Tatranská Lomnica, kde vám karta TATRY Card slúži počas pobytu ako cestovný lístok.


12.       NOVÉ LETECKÉ LINKY

Varšava bude mať od polovice decembra do 10. marca budúceho roku opäť letecké spojenie s Popradom. Tento raz bude lietať na linke lotyšská spoločnosť Air Baltic a vo Varšave má v utorok a štvrtok medzipristátie na spoji medzi Rigou a Popradom. Tri týždenné spoje s Rigou a dva s Varšavou umožňujú aj hľadané kratšie pobyty na predĺžené víkendy a pracovné cesty s prestupom vo Varšave alebo v Rige aj do ďalších miest v severnej Európe.  Na linke bude lietať 144-miestny Boeing 737, v ktorom je dosť miesta aj na prepravu lyží.
Zdroj:  www.etrend.sk.