29. - 31.január 2016/Hrebienok

TATRY ICE MASTER prichádza opäť na Hrebienok!

Od 29.1. do 31.1.2016 budú na Hrebienku štvrté neoficiálne majstrovstvá sveta v tesaní ľadových sôch pod názvom TATRY ICE MASTER. Počas troch dní ľadoví sochári z dvanástich krajín vdýchnu život tonám ľadu.

Ľadová krása už má svoju miesto, od 29.1. do 31.1.2016 ňou bude vysokotatranský Hrebienok a to vďaka podujatiu TATRY ICE MASTER. Umelcov ľadu počas neoficiálnych majstrovstiev sveta v tesaní ľadových sôch čakajú tri súťažné témy s vyhodnotením každý večer. Všetkých návštevníkov poteší aj bohatý sprievodný program.


Lístok na pozemnú lanovku na Hrebienok si môžete zakúpiť pohodlne online v našom e-shope.


PROGRAM

29.1.2016 piatok

08:30 – 16:30     Práca sochárov na téme dňa: „Svetová fauna“
14:30 – 16:30     V ľadovom objatí Andreja Bičana
16:30 – 17:00     Husľový orchester Tereza a jej deti / husle Tereza Novotná, klavírny sprievod Laco Ďateľ
17:00 – 17:15     Predstavenie a vyhodnotenie tímov
17:15 – 18:00     FRAGILE
18:00 – 18:15     Žrebovanie tomboly Tatry Ice Master 2016
18:15 – 18:30     V ľadovom objatí Andreja Bičana

30.1.2016 sobota

08:30 – 16:30     práca sochárov na téme dňa: „Krajina odkiaľ pochádzam“
14:30 – 17:00     V ľadovom objatí Andreja Bičana
17:00 – 17:15     Predstavenie a vyhodnotenie tímov
17:15 – 18:00     NEBESKÁ MUZIKA, world music z Terchovej
18:00 – 18:15     Ľadová a ohňová šou 1
18:15 – 18:30     Žrebovanie tomboly Tatry Ice Master 2016

31.1.2016 nedeľa

08:30 – 16:30     práca sochárov na téme dňa: „Abstrakt – voľná téma“
14:30 – 16:30     V ľadovom objatí Andreja Bičana
16:30 – 17:00     BOY BAND (v zložení Peter Makranský, Pavol Plevčík, Thomas Puskailer, Martin Madej) 
17:00 – 17:15     Predstavenie a vyhodnotenie tímov
17:15 – 18:00     POLEMIC
18:00 – 18:15     Žrebovanie tomboly Tatry Ice Master 2016
18:15 – 18:30     V ľadovom objatí Andreja Bičana


SÚŤAŽNÉ TÉMY

29.1. 2016 - Svetová fauna (3D dizajn)
30.1. 2016 - História krajiny, odkiaľ pochádzam (3D dizajn)
31.1. 2016 - Voľná téma (3D dizajn)

ZOZNAM TÍMOV

1. CANADA – Thomas Meloche and Madeleine Bouchard
2. CZECH REPUBLIC – Jakub Vlček and Marian Maršálek
3. FINLAND – Kimmo Frosti and Juuso Partanen
4. HOLLAND – Martin de Zoete and Evan Geli
5. HUNGARY – Zsolt M. Toth and László Boros
6. IRAQ – Marina Tovkach and Roman Kykta
7. POLAND - Bartosz Chylewski and Stanisław Nowodworski
8. RUSSIA – Ivan Zverev and Mikhail Fedotov
9. SINGAPORE – Jeffrey Ng and Norazani Shaiddin
10. SLOVAKIA – Adam Bakoš and Miroslav Trnovský
11. TURKEY – Eeva Karhu and Eda Kaytan
12. USA – Joe Rimer and Dawson List


TATRY-ICE-MASTER-HREBIENOK-VYSOKE-TATRY-EVENT