Vysoke Tatry-lyzovacka

Najkrajšiu lyžovačku na Slovensku zažijete iba vo Vysokých Tatrách. Tri špičkové strediská Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec ponúkajú najlepšie služby, ktoré si zamilovali všetky generácie.

24 kilometrov vždy upravených zjazdoviek, 5,5 kilometrová prvotriedna carvingová   trať so šírkou až do 60 m, sneh minimálne 5 mesiacov v roku, prekrásne prostredie alpského charakteru a netradičné atrakcie sú zárukou dovolenky, na ktorú len tak ľahko nezabudnete.

S nami v rade nestojíte

22 lanoviek a vlekov vás z troch stredísk v priebehu niekoľkých minút dostane k tým najkrajším vysokohorským výhľadom a panorámam. Plynulá preprava, pri ktorej nemusíte čakať, tlačiť sa v rade alebo šlapať po svojich.

Náš e-shop gopass.sk ponúka nový spôsob nakupovania cez internet pre skipasy a ďalšie služby. K zážitkom na horách a panoramatickým výhľadom sa dostanete za pár minút bez čakania v rade na pokladni. Odteraz si môžete nakúpiť skipasy, vstupy do aquaparku, lyžiarsku školu či kompletný pobytový balík priamo z pohodlia vášho domova.

Vyvezte sa komfortne k svojim snom a nechajte sa unášať fantastickou atmosférou, ktorú vám najmenšie veľhory sveta v zime ponúkajú. Naše lyžiarske strediská patria v kategorizácii a dôveryhodnosti zimných stredísk medzi TOP strediská na Slovensku.

 

Prečo do Tatier? Lyžovať v Tatrách je moderné!

Vysoke Tatry-lyzovacka

Vyberte si svoje ideálne lyžiarske stredisko vo Vysokých Tatrách