Darčekové poukážky

Hory zážitkov či príliv relaxu, venujte svojím milovaným lásku, zdravie a jedinečný zážitok!Obdarujte rodinu či priateľov darčekom, ktorý vyčaruje úsmev na tvári!

Darujte darček plný skvelých zážitkov, zábavy a relaxu. Každý si nájde to svoje, a naplno si vychutná svoj deň v aquaparku, vo Vysokých Tatrách alebo v Jasnej.

Darovať môžete aj Gopass kredit, vo vami zvolenej nominálnej hodnote a obdarovaný si môže sám vybrať, na čo ho využije.

Z čoho sa dá vybrať?

Zážitky plné zimnej zábavy v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku

Ako na to?

V uvedenej ponuke si môžete vybrať zo zoznamu darčekových poukazov. Vyberte si variant darčekovej poukážky a zadajte počet. Po kliknutí Zakúpiť zadáte do formulára Meno, Priezvisko a emailovú adresu. V nasledujúcom kroku vyberte spôsob platby z bezpečnostných platobných systémov. Na úhradu platby postupujte podľa pokynov v platobnom procese. Po úspešnom uskutočnení platby dostanete emailom Vašu darčekovú poukážku obsahujúcu špecifický kód. Darčekovú poukážku môžete emailom preposlať obdarovanej osobe alebo si ju vytlačiť v darčekovej forme a darovať ju s láskou.

Náš TIP - Darčekové balenie

Darčekový poukaz si môžete obojstranne vytlačiť a zložiť podľa predtlačených znakov do jednoduchej formy obálky s mašľou.


Darčekové poukážky
Loading Online predaj vstupeniek, please wait...

Informácie k využitiu darčekových poukážok

• Darčekové poukážky sú v platnosti: Pešiacky lístok Tatranská Lomnica- Skalnaté Pleso od 25.12. 2021 do 10.4.20212, Fresh Track od 25.12.2021 do 27.3.2022 a Tatranská večera zážitkov od 25.12.2021 do 27.3.2022.

• Vytlačená darčeková poukážka bude majteľovi na pokladni vymenená za vstup uvedený na poukážke.

• Darčeková poukážka oprávňuje majiteľa využiť vyznačené služby v danom stredisku podľa aktuálne platného návštevného poriadku.

• Darčeková poukážka je cenina a pri jej falšovaní bude postupované v zmysle platných zákonov. V prípade dodatočného pozmeňovania alebo úpravy údajov sa poukážka stáva neplatnou.

• Rezerváciu je potrebná uskutočniť 7 dní vopred pri produktoch Tatranská večera zážitkov a Fresh Track, ktoré sa konajú vo vybrané termíny.

• Prevádzka produktov je závislá na poveternostných a snehových podmienkach.

• Pri preberaní lístku je potrebné uhradiť zálohu za čipovú kartu v sume 2€/ks.

• Deti do nedovŕšených 6 rokov majú vstup zadarmo, dieťa vo veku do nedovŕšených 12 rokov, Junior od 12 do nedovŕšených 18 rokov, Senior osoba nad 60 rokov.

Objavujte darčekové poukážky plné zážitkovInfocentrum Tatranská Lomnica

Informačné centrum v Tatranskej Lomnici nájdete v budove nového klientského centra pri veľkopodlažnom parkovisku.

Telefónny kontakt
+421 903 112 200 

E-mailový kontakt
info@vt.sk

Otváracie hodiny:
08:00 - 15:00Infocentrum Štrbské Pleso

Infocentrum na Štrbskom Plese sídli oproti Hotelu FIS, priamo pod skokanskými mostíkmi.

Telefónny kontakt
+421 917 682 260

E-mailový kontakt
strbske@vt.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok - nedeľa 
8:00 - 15:30