SNEŽNÉ PSY 2020

08. - 09. február 2020 • Tatranská Lomnica

Eskimácky víkend zábavy pod Lomničákom

Užite si jedinečný zážitok na podujatí Snežné psy aj tento rok už 08. a 09. februára. V našich krásnych veľhorách sa už po jedenástykrát uskutoční toto zábavné podujatie a to priamo pod rozprávkovým Lomnickým štítom, na medzistanici Štart, na svahu Čučoriedky západ. Vstup na podujatie je zdarma.


Spríjemnite svojím najmenším ich víkend v prostredí zasneženého strediska Tatranskej Lomnice v spoločnosti najlepších priateľov človeka. Spoznajte tento netradičný šport ale aj spôsob prepravy v krajinách tuhej zimy a nechajte sa vtiahnuť do atmosféry života na severnom póle. 

S rodinou si budete môcť užiť 2 dni plné súťaží, rozprávok, vystúpení psíkov, lavínových hier, či zažiť skvelú rodinnú lyžovačku na zjazdovkách strediska Tatranská Lomnica.  Deti, ako správni objavitelia sa budú môcť zúčastniť expedičných výprav do ďalekých-neďalekých zákutí ľadovej krajiny. Počas soboty aj nedele je pre nich pripravená dobrodružná expedícia od póla k pólu, ktorá je plná zábavných úloh. 

Svoje schopnosti na reálnom príklade ukážu aj lavínové psy so svojimi psovodmi z Horskej záchrannej služby, ktoré sa budú snažiť vypátrať a následne vyslobodiť "obeť", ktorá uviazla pod lavínou - podarí sa im to? Príďte sa presvedčiť a zažiť reálny zásah horskej záchrannej služby so svojimi pomocníkmi. 

O skvelú atmosféru na pódiu sa postará viacero hudobných, či animačných vystúpení. Počas podujatia je pre peších turistov pripravená špeciálna cena na lanovku z Tatranskej Lomnice na stanicu Štart.


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Slevy a body za každý nákup s kartou GOPASS


 

Na Skalnatom plese vás počas podujatia Snežné Psy v dňoch 8. - 9. februára čakajú aj ukážky horského kempovania s profesionálnym horským vodcom. Zažijete pravú atmosféru ako počas výnimočného produktu SNOW CAMP


Počas otvorenia lyžiarskej sezóny a mimoriadne počas Ski Exclusive Opening sme pripravili pre návštevníkov možnosť nakúpiť lyžiarske potreby, či rôzne športové veci vo výrazných zľavách až do 80%! Tieto zľavy Vás čakajú v Outlet Tatry Motion v Tatranskej Lomnici dňa 14.12.2019.


Takto vyzerali Snežné Psy v Tatranskej Lomnici minulého roku