MEDVEDIE DNI - KRÁĽOVSTVO LESA

Dobrodružná rodinná hra

29.7. - 30.7.2023

HREBIENOK
 

Nový formát už tradičného a veľmi obľubeného podujatia Medvedie dni sa bude konať aj v tomto roku a to v termíne 29.7. a 30.7.2023 na Hrebienku vo Vysokých Tatrách. Podujatie budé iné, nové, divadelné, tiché a zábavné. Rodiny s deťmi sa môžu tešiť na zábavné divadlá a stanovištia, ktoré budete môcť absolvovať a naučiť sa množstvo nových vecí o prírode, zvieratách a živote v Tatrách. Na podujatí nebudú chýbať už tradičné interaktívne hry, ilúzie a množstvo ďalších zábavných stanovíšť. V areáli podujatia bude pripravené medvedie lezenie, medvedí brloh, ukážky horskej záchrannej služby a tiež stanovište horských nosičov. 

VSTUP NA PODUJATIE JE PRE VŠETKÝCH ZDARMA.

 


ZAKÚPTE SI LÍSTOK NA LANOVKU 

Vyvezte sa na Hrebienok lanovkou - gopass.travel

V tomto roku sa môžete tešiť na 10 unikatných divadelných a interaktívnych stanovíšť v ktorých si budú môcť deti zažiť rôzne rozprávkové zážitkové programy. Dobrodružná hra začne na stanovišti u starého medveda kde vám rozpozvie príbeh o lesnom kráľovste - Raz dávno v dávnych časoch existovalo lesné kráľovstvo, ktoré sa nachádzalo v nádhernom údolí Vysokých Tatier. V tomto kráľovstve vládol mohutný a múdry medveď menom Bartolomej. Bol považovaný za najväčšieho a najmocnejšieho medveďa v celom lese. 

Na začiatku príbehu obdrží každé dieťa hraciu brožúru s ktoru bude putovať po ďalších rozprávkových stanovištiach, ktorými budú:

- Lesný orchester 
- Tatranský stopár
- Medvedia laba  -
- Medvedia záhrada 
- Čarovná kuchyňa 
- Za hradbami 
- Lesný bál
- U múdreho medveďa
- Tvorivé bytosti 
- Lesné kráľovstvo

Dobrodružnú hru si budú deti môcť spríjemniť maľovaním na tvár v téme medvedíka. Za absolvovanie všetkých stanovíšť bude deti čakať na konci krásna a milá odmena. Každé dieťa, ktoré si prinesie plyšového medvedíka, získa od nás malý darček ;) V areáli podujatia nebudú tento rok chýbať interaktívne a tvorivé hry od našich partnerov z galérií Tricklandia, Poliankovo a Dobrá hračka.

ZAKÚPTE SI LÍSTOK NA LANOVKU 

Vyvezte sa na Hrebienok lanovkou - gopass.travel

Kde zaparkujem a ako sa dostanem na Hrebienok?

V dňoch 29.7. a 30.7.2023 odporúčame dopraviť sa do Starého Smokovca hromadnou dopravou a to Tatranskou električkou, alebo autobusovou dopravou. Tí, ktorí sa rozhodnú prísť do Starého Smokovca autom, zaparkovať budú musieť na súkromných parkoviskách v rámci mesta Vysoké Tatry - Starý Smokovec. Na Hrebienok vás pohodlne vyvezie pozemná lanovka zo Starého Smokovca. Odporúčame zakúpiť si lístok na lanovku vopred online na www.gopass.travel. Predídete tým čakaniu v rade na lanovku a zároveň získate výhodnejší lístok na lanovku. 

POZRITE SI MAPU PARKOVANIA V STAROM SMOKOVCI

Koniec lyžiarskej sezóny na Štrbskom Plese od 15.4.2024. Od 15.4. do 21.4. 2024 lanovky v prevádzke len pre peších turistov.

Vážení návštevníci, prosíme vás ,aby ste sledovali technickú údržbu lanoviek.

Viac info