Skialp centrum - Tatranská Lomnica mimo prevádzky

Skialp centrum v Intersport Rent v stredisku Tatranská Lomnica je aktuálne zatvorené z prevádzkových dôvodov. Skialp centrum môžete využiť na Štrbskom Plese na prevádzke Tatry Motion Rent & Service priamo pod svahom.

SKIALP CENTRUM

Tatry Motion Rent & Service - Štrbské Pleso

Intersport Rent - Tatranská Lomnica


Novinkou na zimnú sezónu 2019/20 je nové SKIALPINISTICKÉ CENTRUM v Intersport rent v Tatranskej Lomnici v budove kabínkovej lanovky a v Tatry Motion Rent & Service prevádzke na Štrbskom Plese pri zjazdovke Interski, kde si môžete zapožičať kvalitnú výbavu od popredných výrobcov a to Völkl, Marker, Dalbelo a Scarpa. Skialpinizmus sa stáva stále populárnejším športom a preto Vám prinášame možnosť si to vyskúšať. 

Pozrite si dôležité pravidlá a upozornenie pre pohyb skialpinistov po zjazdovkách v Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese.

NOVINKOU je aj Večerný skialp výšľap v strediskách Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso a to každú stredu od 16:00 do 18:00


Obchody a požičovne Tatry Motion

Obchody, požičovne a servis Tatry Motion ponúkajú návštevníkom široký sortiment oblečenia, kvalitnú výstroj a špičkovú úpravu lyží, či snowboardov.

Pozri viac -->

Stredisko Tatranská Lomnica je dňa 25.9. z dôvodu zlého počasia mimo prevádzky