Lyžiarska škola TATRY MOTION na Štrbskom Plese a v Tatranskej Lomnici ponúka individuálne aj skupinové lekcie s licencovanými inštruktormi pre dospelých aj pre deti.

Individuálna výuka
Individuálny prístup profesionálneho inštruktora je  ideálny pre úplných začiatočníkov alebo na zdokonalenie techniky. Záznam z individuálnej lekcie si môžete odniesť aj na USB kľúči.

Skupinové lekcie
Pre všetkých, ktorí si osvojili základy, ale chcú sa zdokonaliť, sú tu skupinové kurzy na vysoko profesionálnej úrovni. Vybrať si môžete podľa svojich schopností level výučby od úplných základov až po profi jazdenie.

Freeride
Pre milovníkov extrémnych podmienok je tu možnosť freeridového lyžovania a snowboardingu v Tatranskej Lomnici. Užiť si môžete adrenalínový zjazd s krásnym výhľadom na panorámu Vysokých Tatier.

Gold partner
Ak vás bežná lyžovačka nudí  alebo ak vám chýba partner na svahu, máme pre vás ponuku na luxusnú lyžovačku pre náročnejších plnú východ –TATRY GOLD PARTNER s kompletným servisom. Celodenná lyžovačka, počas ktorej si zdokonalíte lyžiarsky štýl zahŕňa prednosť na všetkých vlekoch bez čakania v radoch, inštruktora a sprievodcu na tratiach, natočenie videa z výuky a jeho vyhodnotenie, úschovňu a zapožičanie najnovších modelov TOP triedy lyží.


Služby požičovne, úschovne a lyžiarskej školy sú kapacitne obmedzené a negarantujeme poskytnutie danej služby. 


Novinka zimnej sezóny 2016/2017 - WINTER PASSION 

Lyžiarska škola pre všetkých je prevratnou novinkou lyžiarskej sezóny 2016/2017. Určite stojí za vašu pozornosť výhodná ponuka 4/5-dňového kurzu či ste začiatočník alebo dobrý lyžiar túžiaci po zdokonalení. Pod záštitou najväčšej siete lyžiarskych škôl Tatry Motion získate 5-dňový kurz Winter Passion už za 89 eur, a to v TOP strediskách najväčších parametrov, v Jasnej a vo Vysokých Tatrách.

Ak patríte medzi dobrodruhov a vaše srdce bije pre zimné zážitky, je čas chytiť sa Winter Passion. Preskáčete si prvé odvážne oblúky aj nezabudnuteľné výhľady z tatranských vrcholov. S Winter Passion chytíte vášeň. 

Ste začiatočník? Je čas začať, pretože ponuka Winter Passion je skutočne revolučná. Dostanete najlepších inštruktorov lyžovania a snowboardingu, ktorých školíme pod hlavičkou Snowline, akreditovaného vzdelávania na najvyššej úrovni. Získate kvalitné hodiny výučby a potrebné základy, ktoré Vám pomôžu začať s aktívnym zimným športovaním.

Ste pokročilý? Možno by to chcelo ešte viac zdokonaliť svoje schopnosti a začať vnímať pohyb inak. Ak sa postavíte na dosku alebo lyže a pocítite hrejivé chvenie, viete čo ťa čaká. Poďte sa s nami naučiť lyžovať technicky správne a daj svojmu štýlu dokonalosť. 

Vyberte si svoj kurz z revolučnej ponuky Winter Passion (by Tatry Motion):

4-dňový

5-dňový

Cenník tu

Päť krokov lyžiarskej školy Tatry Motion

Level 1 - Cieľ: bezpečne zlyžovať ľahkú zjazdovku
2 – 3 dni skupinových lekcií

Level 2 - Cieľ: bezpečne zlyžovať zjazdovku strednej náročnosti
2 – 3 dni skupinových lekcií

Level 3 - Cieľ: zjazd po náročnejších zjazdovkách, vylepšenie techniky
4– 5 dní skupinových lekcií

Level 4 - Cieľ: dosiahnuť dobrú techniku jazdy 
10 dňový kurz 

Level 5 - Cieľ: zvládnutie jazdy v náročnom teréne aj mimo zjazdoviek
14 dňový kurz

PrevádzkaOtváracie hodinyKontakt

Tatry Motion shop & rent
TATRANSKÁ LOMNICA

8:00 - 16:30

+421 911 697 948
tl-school@tatrymotion.sk

Tatry Motion Shop&Rent
VIST Shop
Maxiland
Tatry Motion Sales Point

ŠTRBSKÉ PLESO

8:30 - 16:30

+421 903 409 189
sp-school@tatrymotion.sk