SKVALITNENIE NA ZJAZDOVKÁCH AJ V INFRAŠTRUKTÚRE

Prístup do najmodernejšieho vysokotatranského strediska bude túto zimu o niečo pohodlnejší. V záujme odľahčenia automobilovej dopravy, pristúpila spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) spolu s partnermi k vybudovaniu kruhového objazdu, ktorý zefektívni kolabujúcu dopravu na prístupovej komunikácii na začiatku Tatranskej Lomnice v smere od  Starého Smokovca až do samotného lyžiarskeho strediska. Plynulá preprava kruhovým objazdom umožní pohodlné odbočenie do strediska. 

V Tatranskej Lomnici budú túto zimnú sezónu informovanosť svojich klientov o podmienkach na lyžiarskom svahu a najnovších aktualitách prostredníctvom centrálneho strediskového rozhlasu. Aj tento rok budeme pokračovať v úspešnom projekte bezpečnostnej lyžiarskej hliadky  - skipatroly a v procese vytýčenia skialpinistických koridorov v Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese. 

Vďaka novým zdvíhacím plošinám a 7 zasnežovacím vežiam sa zvýši výkon zasnežovacích zariadení na zjazdovkách a to najmä v kritických miestach náročných na teplotu a sneh. Vylepšená FUN zóna so slalomovou traťou s prekážkami prinesie zábavu najmä najmenším lyžiarom.