ZÁBAVA V HUMNE AJ NA SVAHOCH

HUMNO Restaurant & Music Pub - unikátny viacúčelový objekt, prvý a jedinečný na Slovensku, s ponukou Ápres-ski baru, Reštaurácie, Cocktail Baru a DISCO clubu v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách. HUMNO TATRY bolo doteraz na mape Tatranskej Lomnice centrom nekončiacej zábavy a klubovej party, ale odteraz je aj miestom poctivého kulinárskeho zážitku. Humno prichádza s novým konceptom prípravy a stolovania jedál a nápojov. Je ideálnym miestom na obed počas lyžovačky aj na večernú zábavu. 

-> Humno TatryAj túto lyžiarsku sezónu si lyžiari užijú v strediskách Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso lyžovačku ešte pred oficiálnym spustením prevádzky. Tzv. Fresh Track v Lomnickom sedle a na Solisku ponúka autentický zážitok z panensky nedotknutej zjazdovky. Lyžiarsky výkon so sprievodcom zavŕšia bohaté raňajky. 

-> Fresh Track


 
Vyberte sa s rodinou na výlet na druhý najvyšší štít Vysokých Tatier - Lomnický štít 2634m. Vyvezte sa nad oblaky a prežite neopakovateľné výhľady na okolité štíty najmenších veľhôr sveta. Vstúpte do kráľovstva ticha a oddýchnite si v štýlovej kaviarni Dedo. Ak túžite zažiť ešte niečo viac objavte Noc na Lomnickom štíte. 

-> Lomnický štítPoznáte to. Teplota vonku je hlboko pod nulou, vo výškach hôr ešte nižšie.. Partia vysokohorských nadšených turistov však potrebuje prespať. Vykopú jamy, postavia stany, naštartujú plynovú bombu, na ktorej uvaria čaj, dajú si kus instantného jedla a zažijú noc, na ktorú sa len tak nezabúda - to je Snow Camp na Skalnatom Plese. 

-> Snow Camp Na Hrebienku v Starom Smokovci na vás čaká skvelá zimná zábava. Sánkovanie počas dňa alebo noci je obľúbenou atrakciou pre celé rodiny alebo skupiny kamarátov. Vyvezte sa pohodlne pozemnou lanovkou na Hrebienok a vychutnajte si jazdu po 2,5 km dlhej trati.

-> Sánkovačka


Vyvezte svoje chuťové poháriky k oblakom a prijmite pozvanie na Tatranskú večeru zážitkov. Pretože po zotmení začína to pravé tatranské dobrodružstvo. Po malom prípitku bude pred barom čakať luxusný ratrak Grand Snow Taxi, ktorý vás vyvezie priamo do reštaurácie na stanici Štart. V nadmorskej výške 1173 m.n.m. sa vám naskytne krásny výhľad na horskú scenériu. Pri magickej atmosfére objavíte výnimočné chute starostlivo pripravených jedál naservírovaných v piatich chodoch. 

-> Tatranská večera zážitkovZažite magickú atmosféru, vráťte sa v časoch tatranských a odhaľte 75 tajomstiev lanovky počas nočného vývozu lanovkami na Skalnaté Pleso, ktorý je spojený s návštevou starej strojovne. 

-> 75 Tajomstiev lanovky