Sony Xperia Snowboardfest 2014 ismét Csorbatón!

 

A Szlovákiában legnagyobb snowboard-rendezvény – a Sony Xperia Snowboardfest – ismét Magas Tátrában zajlik! A World Snowboard Tour nemzetközi sorozatba besorolt akció tizennegyedik évfolyama 2014. február 14.-15.-én történik Csorbatón.

 

A Norvégiából, Finnországból, Svédországból, Ausztriából, Svájcból, Németországból, Szlovéniából, Csehországból és Szlovákiából érkező versenyzők felkészültek a Sony Xperia Snowboard Festre! Február 14. és 15.-én Csorbatón! ÓCak ezeken a napokon van lehetősége világi snowboardingot Szlovákiában látni! Szívesen látjuk Önt.

 

A Sony Xperia Snowboard Fest hagyományos rendezvény tizennegyedik évfolyama február 14. és 15.-én valósul meg Csorbatón. A Szocsi Téli olimpiai játékok folyásával átfedődő határidőnek köszönhetően a szervezők a legminőségesebb és rekordrészvételt várnak a rendezvény történelmében.

 

A szlovák snowboardisták közül már beadta jelentkezését Matej Matys, a legjobb versenyzőnk, aki a múlt évben a 12 helyezést foglalta el. Elsőbbséget a múlt évfolyamban Csorbatón a Szlovén Aljoša Krivec küzdötte ki.

 

A rendezvény célja feltételeket létesíteni egy világformátumú nagyugrás kialakításához. A nézők számára is teljes értékű kétnapos program áll készen rengeteg zenével és kísérő akciókkal, miközben a belépés díjmentes.

 

Sony Xperia Snowboard Fest idén is be van sorolva a World snowboard tour világméretű sorozatba.

Snowboard Fest Young Stars

Vaše deti vo veku od 3 do 10 rokov môžu skúsiť základy snowboardingu pod vedením profesionálnych inštruktorov. Snowboardová škôlka začína 15.2.2014 od 09:00 do 14:00 hod. Samotná akcia Sony Xperia Snowboard Fest začína o 15:00 hod a končí večerným finále o 19:30 hod. Okrem profesionálnych inštruktorov sa o Vaše deti postarajú naši animátori.

 

To ale vôbec nieje všetko! Po skončení výuky snowboardingu sme pripravili detský kútik, ktorý bude otvorený od 15:00 hod do 20:00 hod na prvom poschodí reštaurácie SLALOM priamo na zjazdovke INTERSKI. V detskom kútiku budú pre deti pripravené rôzne hry a zábavné animácie za prítomnosti našich animátorov, ktorí sa postarajú o vaše ratolesti. Vstup do detského kútika je zadarmo a len pre registrované deti.

 

Snowboardová škôlka je zadarmo
Požičanie snowboardu a topánok je zadarmo
Je potrebné si priniesť prilbu!

 

Zaregistrujte svoje dieťa TU

Inštruktori:

  • Baša Števulová
  • Juraj Boďa
  • Martin “kriaky” Petras

Red Bull Silent Disco

V piatok o 20:00 štartuje novinka, ktorou bude zahrievacia warm-up party Red Bull Silent Disco. V rámci nej hrajú dvaja Dj-ovia, ľudia majú slúchadlá s wi-fi a vyberajú si, koho produkciu chcú počúvať a s kým sa lepšie zabavia. V takomto unikátnom súboji sa stretnú momentálne najsledovanejší slovenský DJ Vec a vychytený pražský rezident DJ Trafik.

Snowboard Fest 2013

 

Tipy na ubytovanie počas eventu