Netradičný tatranský víkend v Tatranskej Lomnici.

5. ročník netradičného zimného multižánrového festivalu  pre rodiny s deťmi - Snežné psy, ktorý sa uskutočni 22. a 23. februára 2014 pri údolnej stanici lanovky v Tatranskej Lomnici.

Aj tento rok bude podujatie moderovať známy moderátor Andrej Bičan, ktorý svojim humorom vytvorí perfektnú atmosféru. Multižánrový program pod názvom Snežné psy bude ukážkou rýchlej jazdy mašérov s možnosťou výhry - jazda na záprahu. Super zábavu a skvelú atmosféru určite navodia aj Martin Madej, Thomas Puskailer a Miro Jaroš. Pre najmenších sú pripravené rôzne divadelné vystúpenia - divadlo ZkuFraVon a divadlo Maškrta. Tanečná skupina Jessy určite roztancuje celé publikum. Počas celého víkendu si môžete zalyžovať na 9 kilometroch perfektne upravených zjazdových tratí, alebo si posedieť v najväčšom apres-ski bare na Slovensku, kde je pripravená zmes dobrej hudby a široká ponuka jedál a nápojov.

 

Príďte si užiť víkendové popoludnie s atrakciami a súťažami o ceny pri údolnej stanici lanovky v Tatranskej Lomnici. Každé dieťa, ktoré si prinesie plyšového psíka, získava darček!

 

Tipy na ubytovanie počas eventu