Sony Xperia Snowboardfest 2014 opäť na Štrbskom Plese!

 

Najväčšie snowboardové podujatie na Slovensku - Sony Xperia Snowboardfest – sa opäť koná vo Vysokých Tatrách! Štrnásty ročník akcie zaradenej do medzinárodného seriálu World Snowboard Tour sa uskutoční 14. - 15. februára 2014 na Štrbskom Plese.

 

Pretekári z Nórska, Fínska, Švédska, Rakúska, Švajčiarska, Nemecka, Slovinska, Čiech a Slovenska sú pripravení na Sony Xperia Snowboard Fest! 14. a 15. februára na Štrbskom Plese! Iba v tieto dni máte možnosť vidieť svetový snowboarding na Slovensku! Tešíme sa na Vás.

 

 

Štrnásty ročník tradičného podujatia Sony Xperia Snowboard Fest sa uskutoční 14. a 15. februára na Štrbskom Plese. Vďaka termínu, ktorý sa prekrýva s konaním zimných olympijských hier v Soči, očakávajú organizátori rekordnú a najkvalitnejšiu účasť v histórii tejto akcie.

 

Zo slovenských jazdcov si už podal prihlášku náš najlepší snowboardista Matej Matys, ktorý vlani obsadil dvanástu priečku. Prvenstvo v minulom ročníku na Štrbskom Plese vybojoval Slovinec Aljoša Krivec.

 

Cieľom podujatia je vytvoriť podmienky pre vybudovanie veľkého skoku svetového formátu. Aj pre divákov je pripravený plnohodnotný dvojdňový program s množstvom hudby a sprievodných akcií, pričom vstup je zdarma. 

 

Dve najväčšie párty zimy:

Piatok - WARM UP PARTY - REDBULL SILENT DISCO (DJ VEC vs. DJ MIKE TRAFIK)
Sobota - AFTER PARTY (DJ APKO, DJ JAZZY, DJ´S EMONOIZBOYZ)

 

Sony Xperia Snowboard Fest je aj tento rok zaradený do celeosvetovej serie World snowboard tour.

Všetky info nájdeš tu: www.snowboardfest.sk

 

Snowboard Fest Young Stars

Vaše deti vo veku od 3 do 10 rokov môžu skúsiť základy snowboardingu pod vedením profesionálnych inštruktorov. Snowboardová škôlka začína 15.2.2014 od 09:00 do 14:00 hod. Samotná akcia Sony Xperia Snowboard Fest začína o 15:00 hod a končí večerným finále o 19:30 hod. Okrem profesionálnych inštruktorov sa o Vaše deti postarajú naši animátori.

 

To ale vôbec nieje všetko! Po skončení výuky snowboardingu sme pripravili detský kútik, ktorý bude otvorený od 15:00 hod do 20:00 hod na prvom poschodí reštaurácie SLALOM priamo na zjazdovke INTERSKI. V detskom kútiku budú pre deti pripravené rôzne hry a zábavné animácie za prítomnosti našich animátorov, ktorí sa postarajú o vaše ratolesti. Vstup do detského kútika je zadarmo a len pre registrované deti.

 

Snowboardová škôlka je zadarmo
Požičanie snowboardu a topánok je zadarmo
Je potrebné si priniesť prilbu!

 

Zaregistrujte svoje dieťa TU

Inštruktori:

  • Baša Števulová
  • Juraj Boďa
  • Martin “kriaky” Petras

Red Bull Silent Disco

V piatok o 20:00 štartuje novinka, ktorou bude zahrievacia warm-up party Red Bull Silent Disco. V rámci nej hrajú dvaja Dj-ovia, ľudia majú slúchadlá s wi-fi a vyberajú si, koho produkciu chcú počúvať a s kým sa lepšie zabavia. V takomto unikátnom súboji sa stretnú momentálne najsledovanejší slovenský DJ Vec a vychytený pražský rezident DJ Trafik.

Snowboard Fest 2013

 

Tipy na ubytovanie počas eventu