8.február 2014 TATRANSKÁ LOMNICA

Masový zjazd Red Bull Homerun opäť na slovenských kopcoch!

Po dvoch úspešných masových zjazdoch Red Bull Zjazd na Doraz v úplynulých dvoch rokoch sa tento rok uskutočnia na slovenských horách hneď dva extrémne zjazdy pod názvom Red Bull Homerun. Je to výzva pre najrýchlejších zjazdárov na snowboardoch a lyžiach. Jeden vo Vysokých Tatrách - 8.2.2014 v Tatranskej Lomnici a druhý v Nízkych Tatrách - 29.3. 2014 v Jasnej. Poslednou lanovkou hore na kopec, po štartovom výstrele šprint na 50 metrov pre svoj športový výstroj a hor sa rovno dolu kopcom! Šusovať bude maximálne 300 borcov dolu svahov v rýchlosti dosahujúcej až 130 km/h(!)

 

Prvý v cieli je víťaz!

4 kategórie: muž - lyže, muž - snowboard, žena - lyže, žena - snowboard. Výhercovia získavajú vecné ceny v hodnote až 4000 € značky HEAD!

Dve krásne zjazdovky Čučoriedky v Tatranskej Lomnici a Brhlísk v Jasnej už netrpezlivo čakajú na najrýchlejších borcov na svahu.

V cieli je pre všetkých pretekárov, účastníkov a divákov pripravená veľkolepá Aprés Ski párty priamo na svahu + všetci pretekári získavajú FREE DRINK v Aprés Ski bare!

www.redbull.sk/homerun

8. február 2014

štart o 16:30
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
zjazdovka: Čučoriedky – Tatranská Lomnica
Aprés Ski: Aprés Ski Bar

REGISTRÁCIA NA MIESTE. KTO PRV PRÍDE, IDE! (v čase 8:30 – 14:00, pri Aprés Ski Bare)

Pri registrácií súťažiaci si zapožičajú dres a získajú drink po preteku zdarma. Súčasťou registrácie nie je skipas. Pretekári si môžu zakúpiť skipas podľa štandardného cenníka (celodňový, po 12:00, po 13:30) alebo jednosmernú jazdu na 2 lanovky za 12 € (na Skalnaté pleso alebo na hornú stanicu Čučoriedky).

 

 

Tipy na ubytovanie počas eventu