Najlepšia Veľkonočná lyžovačka

 

Vo Vysokých Tatrách sa stále lyžuje. Príďte si k nám užiť parádnu Veľkonočnú lyžovačku s najkrajšími výhľadmi. Počas Veľkonočných sviatkov sa bude lyžovať na najatraktívnejšej zjazdovke Lomnickom sedle v stredisku Tatranská Lomnica a na zjazdovkách Solisko, Esíčko, Interski na Štrbskom Plese.


Oblievačka a šibačka na Štrbskom Plese

20.apríl 2014

 

Aby boli naše ženy a dievčatá zdravé a krásne, nesmie chýbať poriadna šibačka a oblievačka, o ktorú sa postará náš Tatranec na Štrbskom Plese. Veľkonočná nedeľa na Štrbskom Plese sa ponesie v tradičnom duchu a bude určite stáť za to!

 


Karneval na svahu Interski

20.apríl 2014

 

 

Počas Veľkonočnej nedele Vás na Štrbskom Plese čaká super zábava! V rámci podujatia Veselá Veľká noc je pre Vás pripravený bláznivý karneval na svahu. Príďte v karnevalovom kostýme, zapojte sa do lyžiarskej súťaže masiek a vyhrajte super ceny! Každý, kto príde v karnevalovom kostýme získava SKIPAS ZADARMO!


Veselá rozlúčka s lyžou Soliskovou

20.apríl 2014

 

 

Na Chate pod Soliskom  sa uskutoční už tradičná veselá rozlúčka s lyžou Soliskovou,  ako symbolické ukončenie zimnej lyžiarskej sezóny v Tatrách.  A všetci sa už nedočkavo tešíme na tú ďalšiu. Ostáva nám len dúfať, že  to už bude poriadna zima ako sa patrí.


Hudobná skupina Sherpa Band a Peter Stašák

20.apríl 2014

 

Veselú Veľkú Noc na Štrbskom Plese  spríjemní aj vystúpenie kapely Sherpa Band. Veríme, že celé podujatie sa ponesie v duchu motta kapely: „My sa bavíme. Keď sa chcú ľudia baviť, môžu sa tiež.“  Staršie ročníky sa zabavia na hitoch Petra Stašáka, ktorý  určite navodí skvelú atmosféru.


Veľkonočný tatranský festival dobrého jedla a zábavy

19. - 20. apríl 2014

 

Doprajte si najchutnejšie veľkonočné špeciality v našich reštauráciách! Máme pre Vás pripravené bohaté sviatočné menu. Dobrú chuť!

TATRANSKÁ LOMNICA:
RESTAURANT SKALNATÉ PLESO
(1751 mn.m.): Veľkonočné grilovanie s ľudovou hudbou
APRES SKI BAR
(907 mn.m.): Originálna veľkonočná zabávačka na svahu s LIVE DJ & LIVE SAXO

ŠTRBSKÉ PLESO:
SLALOM CLUB RESTAURANT
(1400 mn.m.): Veľkonočné špeciality z grilu
BIVAC RESTAURANT
. (1840 mn.m): Veľkonočná pizza a veľkonočný zemiak

 


Veľkonočné pobyty v našich top hoteloch

 

Naše hotely si pre Vás pripravili špeciálne veľkonočné pobyty. Využite naše najlepšie hotelové ponuky, ktoré Vás prekvapia výhodnou cenou! Je len na Vás, pre ktorý z hotelov sa rozhodnete. Či luxusný Grandhotel Praha**** Tatranská Lomnica  a Grandhotel****  Starý Smokovec alebo  Hotel FIS*** na Štrbskom Plese. Doprajte si najvyšší štandard za priateľné ceny!Tipy na ubytovanie počas eventu