5.apríl 2015 / Štrbské Pleso

Najlepšia Veľkonočná lyžovačka

 

Vo Vysokých Tatrách sa stále lyžuje. Príďte si k nám užiť parádnu Veľkonočnú lyžovačku s najkrajšími výhľadmi. Počas Veľkonočných sviatkov sa bude lyžovať na najatraktívnejšej zjazdovke v stredisku Tatranská Lomnica aj na zjazdovkách na Štrbskom Plese. Novinkou tejto Veľkej Noci bude aj Fresh Track v Tatranskej Lomnici.


Oblievačka a šibačka na Štrbskom Plese

 

Aby boli naše ženy a dievčatá zdravé a krásne, nesmie chýbať poriadna šibačka a oblievačka. Veľkonočná nedeľa na Štrbskom Plese sa ponesie v tradičnom duchu a bude určite stáť za to!


Karneval na svahu Interski

 

Počas Veľkonočnej nedele Vás na Štrbskom Plese čaká super zábava! V rámci podujatia Veselá Veľká noc je pre Vás pripravený bláznivý karneval na svahu. Príďte v karnevalovom kostýme, zapojte sa do lyžiarskej súťaže masiek a vyhrajte super ceny! Každý, kto príde v karnevalovom kostýme získava SKIPAS len za 1€!


Hudobná skupina Sherpa Band a Peter Stašák

 

Veselú Veľkú Noc na Štrbskom Plese  spríjemní aj vystúpenie kapely Sherpa Band. Veríme, že celé podujatie sa ponesie v duchu motta kapely: „My sa bavíme. Keď sa chcú ľudia baviť, môžu sa tiež.“ 


Jarná grilovačka na Štrbskom Plese

 

Doprajte si najchutnejšie špeciality v našich reštauráciách! Máme pre Vás pripravené bohaté menu z grilu. Grilované špeciality tatranských šéfkuchárov si môžete vychutnať v reštauráciach Bivac a Slalom na Štrbskom Plese. Dobrú chuť!