1. - 3. máj 2015

Pozývame Vás na prvý májový víkend do Tatier. Príďte sa zabaviť, zašportovať si a zažiť tie najkrajšie výhľady! Počas 3 dní sme pre Vás pripravili bohatý program. U nás sa určite nudiť nebudete. Stačí si vybrať!


Jarná lyžovačka v Lomnickom sedle

V prevádzke 30.4 - 3.5.2015

Na lyžiarskych svahoch v Tatrách je stále až 100 cm snehu, výborné podmienky a lyžiari si užívajú najkrajšiu jarnú lyžovačku. Počas víkendov je stále v prevádzke najatraktívnejšia čierna zjazdovka Lomnické sedlo v stredisku Tatranská Lomnica.


Jar v Tatrách

Jar v Tatrách, to sú najkrajšie panoramatické výhľady spojené so sviežim horským vzduchom a dokonalým zážitkom. Toto obdobie je ako stvorené na turistiku, prechádzky okolo tatranských plies a návštevy horských chát. Alebo si požičajte niektorý z našich kvalitných bicyklov a vydajte sa na cyklistické chodníčky. Pre vyznávačov adrenalínu máme novú atrakciu - mountain káry.


Lanovkami za májovým dobrodružstvom

Vyvezte sa lanovkami za prekrásnymi jarnými výhľadmi a skvelým dobrodružným programom. Na Skalnatom plese budú počas májového víkendu skvelé animácie pre deti, netradičné poznávanie tatranskej prírody s ochrancami prírody po náučnom chodníku, prednášky a zaujímavosti v Galérií Encián a vyhliadkovou vežou a skvelá zábava i chutné špeciality na slnečnej terase pre dospelých! A ďalšie tatranské lanovky vás vyvezú za prírodou na Solisko a na obľúbený Hrebienok.


Kamzičia olympiáda

Skalnaté pleso, Svištia krajinka


PRE DETI: Veselé športové podujatie pre deti na Skalnatom plese. Tatranská zábava a súťaže o skvelé ceny s tatranskými maskotmi a animátormi.  (vstup pre deti zdarma)


Prvá májová grilovačka na Skalnatom plese

 

Doprajte si najchutnejšie špeciality v našich reštauráciách! Máme pre Vás pripravené bohaté menu z grilu. Grilované špeciality tatranských šéfkuchárov si môžete vychutnať na terase reštaurácie Panoráma. Dobrú chuť!


PROGRAM:

1.-3.máj / piatok - nedeľa / 11:00 - 14:00 - animácie pre deti na Skalnatom plese a v Kamzíkove
1.-3.máj / piatok - nedeľa / 14:00 - 15:00 - Kamzičia olympiáda vo Svištej krajinke
2.máj / sobota / 10:00 - 13:00 - ľudová hudba na terase reštaurácie Skalnaté pleso
3.máj / nedeľa / 12:00 - 15:00 - prechádzky s ochrancom prírody Mirom Brezovským
2.máj / sobota - Májova Session v Lomnickom sedle
1.-3.máj / piatok - nedeľa - káry a kolobežky zo Štartu do Tatranskej Lomnice
30.apríl - 3.máj / štvrtok - nedeľa - lyžovačka v Lomnickom sedle