Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál. Existuje celá rada možností zamestnania sa v oblastiach nášho podnikania. Máte tajný vzorec, ktorý by mohol byť ideálny pre niektorú z nich? Vyberte úsek firmy, v ktorom máte záujem sa zamestnať a reagujte na konkrétnu pracovnú pozíciu zaslaním svojho životopisu, súhlasu so spracovaním osobných údajov a potrebných dokumentov vo vami zvolenom inzeráte.

 

Patríme medzi TOP 10 najatraktívnejších zamestnávateľov na Slovensku

Viac informácií

Spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje dva horské strediská v Nízkych Tatrách: Jasná Nízke Tatry – Chopok Sever a Juh. Vo Vysokých Tatrách spoločnosť prevádzkuje strediska: Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Štrbské Pleso. Strediská spolu ponúkajú v súčasnosti takmer 70 km zjazdoviek s prepravnou kapacitou prekračujúcou 52 tisíc osôb za hodinu.

 

TMR prevádzkuje stravovacie zariadenia v rezorte Jasná Nízke Tatry a v rezorte Vysoké Tatry, a tiež v Aquaparku Tatralandia. Gastro prevádzky na svahu zastrešujú gastro zariadenia od Apreski barov, cez samo obslužné reštaurácie až po luxusnú zážitkovú reštauráciu. Najnovšia prevádzka zážitkovej gastronómie ROTUNDA, bola otvorená v sezóne 2013/2014 na vrchole Chopku v lyžiarskom stredisku Jasná – Nízke Tatry.

 

Športové doplnkové služby a obchody sú sústredené v rámci spoločnosti TMR pod značkou Tatry Motion, Súčasťou niektorých obchodov sú aj požičovne, servisy a úschovne lyžiarskej výstroje. Tatry motion zastrešuje aj lyžiarsku školu a škôlku Maxiland s každodennými animáciami, a taktiež letné a zimné fun aktivity. (snowtubing, funtools- skifox, snowbike, snowscoot, požičovňa bicyklov, mountain káry, člnkovanie na Štrbskom Plese, člnkovanie na Bielej Púti).

 

Spoločnosť TMR prevádzkuje portfólio siedmich renomovaných hotelov vo Vysokých a Nízkych Tatrách v kategóriách od dvoch do štyroch hviezdičiek - Grandhotel Praha, Grandhotel Starý Smokovec, Tri Studničky, Grand Jasná, Hotel FIS, Hotel Srdiečko a Holiday Village Tatralandia. Ponuku prevádzkovaných hotelov tak tvorí viac ako 2000 lôžok. Tento úsek spoločnosti zastrešuje tiež sales a rezervačné oddelenie spoločnosti.

 

Tatralandia je najväčším parkom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe. Rezort ponúka 28 tobogánov a šmýkačiek (7 celoročných), 14 bazénov (9 celoročných) so slanou, termálnou alebo aj čírou vodou, wellnes centrum a jedinečný komplex 19 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr. Pri aquaparku je komplex ubytovania so 700 lôžkami v rámci 155 bungalovov a apartmánov rodinného charakteru so súborom doplnkových aktivít a služieb od obchodu, cez športoviská, kino, požičovne až po kongresovú halu, či kontaktnú ZOO. Novinka roku 2012 je Tropical Paradise, kde je celoročne udržiavané teplota 36 stupňov celzia.

 

Administratívna podpora spoločnosti TMR zastrešuje tieto oddelenia spoločnosti: development- výstavba a rozvoj nových projektov, HR oddelenie, IT oddelenie, ekonomické oddelenie, marketing oddelenie.

 

Hodnoty spoločnosti TMR

Dotazník pre uchádzačov o zamestnanie

Predstavenie spoločnosti

Súhlas s poskytnutím osobných údajov

Kontakt

e-mail: jobs@tmr.sk (Pozn.: do predmetu uveďte Názov pozície, o ktorú máte záujem)

Tatry mountain resorts, a.s.

HR oddelenie Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica 41, 059 60 Vysoké Tatry
HR oddelenie Nízke Tatry, Bernolákova 14, 031 01 Liptovský Mikuláš
HR oddelenie Tatralandia – Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš

Kontakty na zodpovedné osoby:

Mgr. Marek Schwarz, personálny riaditeľ TMR, tel: +421 904 798 829, email: marek.schwarz@tmr.sk
Magdaléna Kudelová, HR generalista pre Nízke Tatry, tel.: +421 905 974 947, email: kudelova@tmr.sk
Barbora Mitašová, HR špecialista pre Nízke Tatry, tel: +421 904 743 957, email: mitasova@tmr.sk
PhDr. Václav Hudeček, HR generalista pre Vysoké Tatry, tel.: +421 904 972 223, email: hudecek@tmr.sk
Ing. Kamila Szczekotová, HR špecialista pre Vysoké Tatry, tel.: +421 902 932 652, email: szczekotova@tmr.sk
Adriana Vilgová, HR špecialista pre Vysoké Tatry, tel.: +421 904 404 066, email: vilgova@tmr.sk
Nadežda Fiedorová, personalistka pre Aquapark Tatralandia, tel.: +421 907 818 724, email: fiedorova@tmr.sk