16. apríla 2017 - Štrbské Pleso

Veľkoleposť Tatier, horský vzduch, jedinečné výhľady a skvelá zábava sú tie najlepšie predpoklady na tohtoročnú Veľkonočnú lyžovačku. Príďte si spolu s nami vychutnať čaro Veľkej noci priamo na najatraktívnejšie zjazdovky v strediskách Tatranská Lomnica a Štrbské pleso, kde sa okrem iného môžete tešiť na pestrý program, ktorým Vás počas Veľkonočnej lyžovačky budeme sprevádzať.

Karneval a preteky na svahu Interski


Počas Veľkonočnej nedele, Vás pozývame na Štrbské pleso, kde na Vás bude čakať super zábava v podobe bláznivého karnevalu a to priamo na lyžiarskom svahu. V rámci podujatia si môžete zmerať svoje superschopnosti v pretekoch v karnevalových maskách. Stačí ak prídete v kostýme a zapojíte sa do zábavnej lyžiarskej súťaže masiek v ktorej Vás čakajú namakané ceny! SKIPAS za 9€ namiesto 30€ získa každý, kto príde v karnevalovom kostýme.

Sprievodný program

Samozrejme sme mysleli aj na tých, ktorí nás poctia svojou návštevou bez lyžiarského vybavenia. Pre Vás máme pripravený bohatý sprievodný program plný vystúpení v podaní hudobnej skupiny TRAKY a Vilema spolu s ľudovým rozprávačom Jožko-Jožka. Počas popoludnia na lobby bare v hoteli FIS*** vás bude sprevádzať cimbalová muzika Popradčan.


PROGRAM

08:3010:30Registrácia účastníkov 
10:30

12:00

Lyžiarske preteky masiek na svahu Interski
11:30Hudobná skupina TRAKY  
Vyhodnotenie lyžiarskych pretekov a masiek
Ľudový rozprávač Jožka-Jožka
Hudobná skupiny Vilema
Hotel FIS*** - cimbalová muzika

SKIPAS za 9€ namiesto 30€ získa každý, kto príde v karnevalovom kostýme.


A takto to žilo počas Veľkej Noci minulého roku na Štrbskom Plese