Milka a jej Milka Funpark znovu na Štrbskom Plese!

 

Cez víkend 23.-24. marca 2013 sa  v stredisku Štrbské Pleso uskutoční skvelé športovo - zábavné podujatie s názvom Milka Funpark.


Veľa netradičných atrakcií, sladkých darčekov, chvíle čokoládových chutí a nevyhnutný odpočinok  prináša MILKA FUNPARK – víkendový program plný zimnej zábavy pre deti aj dospelých. Najjemnejšia zimná jazda sa začína u nás!

 

Atrakcie Milka Funparku

Minibord park
Potrénuj „jump“ na poriadnom skoku a "jibuj" na zábradlí. Vysnívané triky zažiješ s mega cool Milkaborďákmi a nič nebudeš ľutovať. Tu totiž hrozí iba jemné pristátie.


Milka skúter
Trúfni si na extrémnu jazdu na detskom motorovom skútri. Alpská vyladený motor, športové tvary a závodné trať - to je kombinácia, ktorá uchváti každého malého pretekára. Lyže a snowboard nechajte doma, tento rok jazdíme na skútri!


FIS akadémia
Pretože všetci chceme prežiť zimu v zdraví, a to aj na zjazdovke, pripravili sme zábavný chodník, kde sa dozvieš, ako sa správne na zjazdovke správať.


Guľomet
Hit každej sezóny – obrovský prak, ktorým na veľkú vzdialenosť zostreľuješ kanvy.

 

Milkádo
Vyskúšaj si mikádo v XXL veľkosti. Vytiahni čo najväčší počet farebných tyčiek bez toho, že by si pohol ostatnými!


Fotostena
Jedinečná spomienka na zážitky z Milka Funparku. Nechaj sa jemne postrčiť kravičkou a my Ťa s fantáziou hôr vyfotíme. Svoje originálne fotky potom hľadaj vo fotogalérii.


Preťahovanie sa lanom
Zostalo v Tebe po výkonoch na zjazdovke ešte trochu sily? Dokáž to pri preťahovaní gumového lana.


Magické okuliare
Je to neuveriteľné, ale je to tak. V Milka Funparku Ti zapožičiame lyžiarske okuliare, ktoré zmerajú Tvoju aktuálnu rýchlosť, dĺžku absolvovanej trate alebo prevýšenie. Všetky tieto informácie uvidíš okamžite na vnútornom skle okuliarov.


Kravský biliard
Zábavná hra pre najmenšie deti aj rodičov. Kto z vás dostane kravu rýchlejšie do stajne?

 

Futbalček
Nie je nad klasiku pre večne mladých mužov... Ale verte, že aj dievčatá majú ťah na bránu!


Požičovňa snowboardov a výučba snowboardingu
Ešte si to neskúsil? Naši preverení inštruktori Ti poradia, čo a ako. Samozrejme zapožičanie výbavy a dobrú radu k tomu dostaneš u nás úplne zadarmo! Jemne do toho!


Relax zóna
Odpočinok? Musí byť! Príď sa na chvíľu uvelebiť do našich pohodlných ležadiel a zohriať sa horúcim nápojom. Určite Ti príde vhod čokoládový nápoj Milka, rodičom káva Jacobs Krönung, osviežujúci nápoj Tang alebo napríklad čaj.


Darčeky
Z Milka Funparku rozhodne neodídeš s prázdnymi rukami! Zasúťažíš si s nami o atraktívne Milka darčeky, ktoré Ti bude každý závidieť.

 

Viac na http://milkafunpark.sk/