29.4 - 1.5.2017 - Skalnaté Pleso, Starý Smokovec, Štrbské Pleso

Pozývame Vás pravú Tatranskú Májovku počas predĺženého víkendu 29.4. - 1.5. 2017. Príďte sa zabaviť, zašportovať si a zažiť tie najkrajšie výhľady! Počas týchto dní sme pre Vás pripravili bohatý sprievodný program, počas ktorého sa určite nebudete nudiť!

Skalnaté pleso 

Nechajte sa vyviesť lanovkami na miesto, ktoré ponúkajú tie najkrajšie výhľady. Na Skalnatom Plese bude na vás čakať skvelá zábava v podobne animačných programov v indoor fun parku Kamzíkovo  a v eko-mini-parku bude pre vás a vaše ratolesti pripravená kamzičia olympiáda. Na slnečnej terase reštaurácie Skalnaté Pleso si budete môcť vychutnať grilované špeciality od našich šéfkuchárov. V rámci zábava sa budete môcť previesť na horských kárach MOUNTAINCARTS. 


Starý Smokovec

V Starom Smokovci budú na vás čakať horské chaty a krásne vodopády ku ktorým vedú nádherné, jarné prechádzky. Na Hrebienku bude pre vás pripravená pravá, jarná grilovačka od našich šéfkuchárov za ktorou vás pohodlne vyvezie pozemná lanovka. V Starom Smokovci si budete môcť vychutnať letné drinky v podobe "rituálu s hruškou" v podnikovej predajni - Rudolf Jelínek.  


Štrbské Pleso

Počas tohto víkendu bude v stredisku Štrbské Pleso pre vás spustená lanovka na Solisko (1840 m.n.m.). Vyhliadkový výlet s lanovou na Solisko bude pre vás nezabudnuteľným zážitkom.  Počas predĺženého víkendu vo Vysokých Tatrách budete môcť zažiť výlety lanovkami na najkrajšie miesta Tatier, turistiku a cykloturistiku, májovú grilovačku na Skalnatom Plese a Hrebienku a "adrenalínové "horské káry. Okrem toho si zo sebou odnesiete množstvo krásnych a nezabudnuteľných zážitkov. TEŠÍME SA NA VÁS!