TATRA FLOWERS

1. - 3. september 2017 | Vysoké Tatry

Podujatia vo Vysokých Tatrách tento rok obohatí nový festival Tatry Flowers, počas ktorého budete môcť zažiť kvalitnú hudobnú produkciu priamo vo Vysokých Tatrách. Festival sa bude konať na viacerých miestách Vysokých Tatier a to na Štrbskom Plese, Skalnatom, či Popradskom plese, na Hrebienku, Teryho chate, v Starom Smokovci, či v Tatranskej Lomnici. Počas troch dní ponúkne festival približne 30 koncertov a podujatí na ôsmich miestach, kde budú umiestnené festivalové podujatia. Interpréti

SĽUK - vystúpi v sobotu 2.9.2017 na pódiu v areáli skokanských mostíkov na Štrbskom Plese s hudobno-tanečným programom “Krížom – krážom”.


PETER LIPA - vystúpi 2.9.2017 v parku v Tatranskej Lomnici. Peter začínal prvykrát verejne spievať práve v Tatrách kde sa sa zoznámil s hudbou Ray Charlesa.


MICHAL MATEJČÍK -  vystúpi 1. a 2.9 v kostole v T. Lomnici a 3.9 v kostole v N. Smokovci. Tatry sú pre neho miestom dosiahnuteľným len na krídlách anjelov.


MUCHA QUARTET - vystúpi 2.9 na Téryho Chate a 3.9 na Skalnatom Plese. Skupina bola založená v roku 2003 na Konzervatóriu v Bratislave.


DALIBOR KARVAY - vystúpi 3.9 na Hrebienku. Interpretáciu počas Tatra Flowers hral v najkrajších sálach sveta. Vždy sa dá ísť vyššie, vysvetľuje Dalibor. 


PETER LUHA -  vystúpi 3.9. na Štrbskom Plese. Peter zahrá rôzne známe spievané aj inštrumentálne gitarové skladby v netradičnom a zaujímavom prevedení. V sobotu 2.9.2017 v amfiteátri pod  mostíkmi na Štrbskom Plese vystúpi SĽUK spolu s Janou Kirschner.

>VSTUPENKY<