HUMNO Restaurant & Music Pub

HUMNO - unikátny viacúčelový objekt - reštaurácia, Cocktail Bar a DISCO club v Tatranskej Lomnici, Vysoké Tatry.


V pondelok, dňa 11.3.2019 bude Humno Tatry od 16:00 zatvorené z technických príčin.  
 

HUMNO Restaurant & Music Pub - unikátny viacúčelový objekt, prvý a jedinečný na Slovensku, s ponukou Ápres-ski baru, Reštaurácie, Cocktail Baru a DISCO clubu v Tatranskej Lomnici vo Vysokých Tatrách.

HUMNO TATRY bolo doteraz na mape Tatranskej Lomnice centrom nekončiacej zábavy a klubovej party, ale odteraz je aj miestom poctivého kulinárskeho zážitku. Humno prichádza s novým konceptom prípravy a stolovania jedál a nápojov a dennou prevádzkou v čase od 11.-21. hodiny. V tradične pripravených jedlách sa prejavila jedinečná domáca chuť, ale aj kreatívna a originálna stránka servírovania jedál. Vychutnať si tak môžete napr. turistický štart v podobe bravčovej domácej paštéty alebo vybrať z hlavných jedál konfitované mladé prasiatko so zemiakovými šúľancami a kyslou kapustou a iné. 

Humno Tatry je zaujímavým multifunkčným objektom, v ktorom sa na vonkajšej fasáde vyníma ratrak a v interiéri zaujme inštaláciou čierneho cadillacu, ktorý je upevnený na drevenú konštrukciu stropu dolu hlavou nad tanečným parketom.
Podeľte sa o svoje zážitky

Zaujíma nás Váš názor. Podeľte sa s nami aj s ostatnými o svoju skúsenosť s reštauráciu Humno a inšpirujte tak ostatných k návšteve Vysokých Tatier.

→ Pridaj recenziu 


Prezrite si aktuálny jedálny lístok

Pozývame Vás na 'virtuálnu ochutnávku'. Okrem vynikajúcich jedál na Vás čakajú tiež chutné dezerty a osviežujúce miešané nápoje.

→ Menu - jedálny lístok
HUMNO Restaurant & Music Pub
Rezervácie
+421/911 115 603

 Otváracie hodiny:

 Pondelok - štvrtok / nedeľa
 11.00 – 21.00

 Piatok - sobota
 11:00 - 03:00Firemné akcie a oslavy

HUMNO Restaurant & Music Pub v Tatranskej Lomnici sa zaradil medzi vyhľadávané destinácie na uskutočnenie firemnej akcie na Slovensku.


HUMNO Restaurant & Music Pub ponúka možnosť skvelej zábavy priamo pod údolnou stanicou lanovky v Tatranskej Lomnici s výhľadom na Lomnický štít. Priestory Humna sú vhodné na rôzne firemné večierky a teambildingové akcie spojené so zábavou, hudbou a tancom s kapacitou až 450 ľudí.

Humno Tatry spolupracuje pri organizovaní s profesionálnou produkčnou a eventovou agentúrou, čím sa snažíme napĺňať aj tie najnáročnejšie požiadavky a priania klientov. Priestory Humna, je možné prenajať počas celého týždňa vrátane víkendov. 

Vybavenie, ktorým disponuje Humno Tatry:

  • Kapacita reštauračného sedenia: 80 miest
  • Kapacita barového sedenia: 60 miest
  • Kongresové sedenie: 50 miest  
  • Celková kapacita: 450 ľudí 
  • Pódium | Dva bary | Profesionálne osvetlenie, zvuk a svetelná projekcia 


 Rezervácie: 


Pod Tatry prichádza party zima!  


Jedinečné centrum zábavy priamo pod zjazdovkou, v centre Vysokých Tatier – Tatranskej Lomnici, s výhľadom na Vysoké Tatry. Humno je priestor vhodný na akýkoľvek druh zábavy. 

Každý víkend piatok a sobotu v Humne zažijete najlepšie a najbláznivejšie párty Vášho života. Humno patrí medzi najlepšie diskotékové kluby na Slovensku s bohatým programom po celý rok. Za mixom sa vystriedalo niekoľko známych DJ-ov, vystupovali tí najlepší slovenskí a českí interpreti.

V humne zažijete rôzne tematické akcie, špeciálne párty s rôznym štýlom hudby a koncerty, vďaka ktorým do Tatier prinášame nový druh zábavy a potešenia. 

Sleduj Humno Tatry a všetky aktuálne akcie a podujatia aj na Sociálnych sieťach 

Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GOPASS.