SKI EXCLUSIVE OPENING

23. december 2017 ∙ Tatranská Lomnica - Skalnaté Pleso


s dovolením pane, sneh pokryl váš odev ... 
 Príďte s nami zahájiť otvorenie zimnej sezóny vo Vysokých Tatrách a nechajte, aby sme sa o vás v tento deň postarali ako o kráľov. Prenesieme vás do obdobia 30. – 40. rokov 20. storočia a postaráme sa o nezabudniteľné zážitky v podobne exkluzívnej lyžovačky. Už o 8:00 vás pri údolnej stanici lanovky čaká zahájanie programu v podobe animácií a tanečného vystúpenia Xoana / Swing. Počas celého dňa vám budú v stredisku Tatranská Lomnica k dispozícií vaši osobní poddaní, ktorí vám s úsmevom pomôžu s prenosom vašej lyžiarskej výbavy, oprášia vás od snehu, pomôžu vám s navoskovaním vašich lyží, či s naleštením vašich lyžiarok, zahreju vás čajom, či dekou a úslužne vás vyprevadia na lanovku, či z nej von.  Samozrejmosťou bude aj kráľovská starostlivosť počas cesty lanovkou kedy vám služobníctvo pripraví jedinečnú atmosféru v podobne rozdávania slnečných okuliarov, aktuálnych novín, alebo pre tých viac bojazlivých pohárik na spríjemnenie cesty.   

...k vaším službám pane / madam. 

Na Skalnatom Plese sa o vás vaše služobníctvo postará v podobe Champagne baru na terase reštaurácie Skalnaté pleso, kde vám ochotne ponúkne deku na zahriatie, či pohár čaju/vína. V úzadí pre vás bude atmosféru dotvárať živá hudba. V detskom zábavnom indoor fun parku Kamzíkovo bude pre vaše ratolesti pripravený počas celého dňa detský animačný program v podobe hier, animačných tančekov, ale i tvorivých dielničiek. Atmosféru bude dotvárať rozprávkový maskot. 

Doplnením atmosféry bude umiestnenie ratraku s pódiom vedľa Apresski baru v Tatranskej Lomnici, kde vás bude v tento deň baviť DJ a jedinečná hudba vychádzajúca zo saxofónu. Na záver programu je pre vás pripravená tanečná choreografia od tanečnej školy Xoana / Candyman. Tu však zábava nekončí a my vás pozývame vyplniť načatý deň na skvelú disko párty do Humno Tatry, kde na vás bude opäť čakať obsluha, ktorá je pripravená splniť všetky vaše priania. 

Program
8:20Slávnostné otvorenieÚdolna stanica lanovky - Tatranská Lomnica
8:20 - 15:30Animácie Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso, Lomnické sedlo
9:00 - 15:00Champagne barSkalnaté Pleso
10:00 - 17:00Ratrak stage - DJApresski bar - Tatranská Lomnica
15:40Closing ceremonialApresski bar - Tatranská Lomnica


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GOPASS.


 

GOPASS e-shop – Oplatí sa!

Kúp najlacnejšie skipasy 3 dni vopred online