01. apríla 2018 - Štrbské Pleso

Veľkoleposť Tatier, horský vzduch, jedinečné výhľady a skvelá zábava sú tie najlepšie predpoklady na tohtoročnú Veľkonočnú lyžovačku. Príďte si spolu s nami vychutnať čaro Veľkej noci priamo na najatraktívnejšie zjazdovky v strediskách Tatranská Lomnica a Štrbské pleso, kde sa okrem iného môžete tešiť na pestrý program, ktorým Vás počas Veľkonočnej lyžovačky budeme sprevádzať.


Karneval a preteky na svahu Interski

Počas Veľkonočnej nedele, Vás pozývame na Štrbské pleso, kde na Vás bude čakať super zábava v podobe bláznivého karnevalu a to priamo na lyžiarskom svahu. V rámci podujatia si môžete zmerať svoje superschopnosti v pretekoch v karnevalových maskách. Stačí ak prídete v kostýme a zapojíte sa do zábavnej lyžiarskej súťaže masiek v ktorej Vás čakajú namakané ceny!

Sprievodný program

Samozrejme sme mysleli aj na tých, ktorí nás poctia svojou návštevou bez lyžiarského vybavenia. Pre Vás máme pripravený bohatý sprievodný program plný vystúpení v podaní hudobnej skupiny Vilema, skupiny Bravo, Shock Band, či country tanečnej skupiny Ruty-Šuty. V Hoteli FIS vás od 14:00 bude sprevádzať cimbalová muzika. 

SKIPASS ZA 9€

Každý v karnevalovom kostýme získa skipas na celý deň za 9€ 
*Skipass za 9€ môžu získať všetci, ktorí prídu v riadnom karnevalovom kostýme a zapoja sa do lyžiarskej súťaže. Škrabošky a tvárové masky sú z akcie skipas za 9€ vylúčené. Registrácia masiek v infocentre od 8:30 - 10:30A takto to žilo počas Veľkej Noci minulého roku na Štrbskom Plese