LYŽIARSKA ŠKOLA TATRY MOTION

Lyžiarska škola Tatry Motion Vysoké Tatry zabezpečuje v stredisku Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso kvalitnú výučbu lyžiarov a snowboardistov od začiatočníkov až po expertov, pre všetky vekové kategórie - deti od troch rokov rokov až po dôchodcov, pretože vek je u nás len relatívnou veličinou.


Online rezervačný formulár :


Inštruktori lyžiarskej školy Tatry Motion sú pre klientov nielen učiteľmi, ale aj ich sprievodcami po stredisku a spoločníkmi počas ich pobytu na svahoch po hrebeňom Vysokých Tatier. Približujú im základy lyžiarskej a snowboardovej techniky tak, aby sa klient cítil na zjazdovke bezpečne, sebaisto a aby si jazdu na lyžiach či snowboarde vedel naplno užiť. Zároveň sa naši inštruktori snažia predať každému klientovi zásady správania sa na zjazdovkách.

Služby lyžiarskej školy je možné zakúpiť v ktorejkoľvek prevádzke Tatry Motion v strediskách Vysoké Tatry.


VYBERTE SI LEKCIU

Klienti si môžu vybrať z našich produktov, na základe odporúčania našich inštruktorov alebo podľa vlastného výberu, typ lekcie, ktorý najlepšie vyhovuje ich úrovni a technickým zručnostiam. Ponúkame:

Individuálne lekcie

Skupinové lekcie


LYŽIARSKE KURZY

Za bezkonkurenčnú cenu poskytujeme tiež inštruktorov pre žiakov a študentov materských, základných a stredných škôl a ich školské lyžiarske kurzy a výcviky. Viac v sekcii lyžiarske kurzy.


MAXILAND

Lyžiarska škola disponuje vlastnými začiatočníckymi arénami s názvom Maxiland, a to na Bielej púti, Lúčkach a na Krupovej, ktoré sú vybavené lyžiarskymi dopravníkovými pásmi a modernými didaktickými a metodickými pomôckami na výuku lyžovania a snowboardingu.


KONTAKT 

 

Lyžiarska škola Tatry Motion

TATRANSKÁ LOMNICA
Email: tl-school@tatrymotion.sk 
Tel.: +421 911 697 948

ŠTRBSKÉ PLESO
Email: sp-school@tatrymotion.sk 
Tel.: +421 903 409 189 
Online rezervačný formulár :