Symphony night 2018

Hotel Lomnica | Tatranská Lomnica


Ak sa spoja štyri zvučné mená s Top Big Bandom pod vedením Adriána Harvana, famózne exteriérové priestory Prvej dámy Tatier do jedného umeleckého balíčka, je nad slnko jasné, že sa blíži udalosť roka – Symphony Night! 


Znamenitý event s názvom Symphony Night 2018 sa bude aj tento rok konať v magických exteriérových priestoroch Hotela Lomnica vo Vysokých Tatrách (terasa hotela), a to konkrétne v dátume 29. 7. 2018 o 19.30. Mnohým návštevníkom tak podujatie sprostredkuje nielen originálny hudobný zážitok, ale aj relax, ktorý sa pred štartom do pracovného kolobehu zíde všetkým ako soľ. Tohtoročnou zvláštnosťou bude prepojenie osláv 100. výročia vzniku ČSR, keďže aj Hotel Lomnica je považovaný za prvorepublikový hotel. 

V rámci hudobného podujatia vystúpia kvalitní hudobníci ako Adam Ďurica, Sima Martausová, BuranoWski či Peter Lipa. Speváci odspievajú nielen svoje top hity, no pripravili si pre vás aj špeciálne aranžmán na tému výročia ČSR. Na podujatí ich bude sprevádzať Top Big Band pod vedením Adriána Harvana.

Vystúpenie je prístupné širokej verejnosti zadarmo. 

-> VIAC INFORMÁCIÍ <-


Adam Ďurica (30) – Autor
najpopulárnejších hitov Mandolína či Neľutujem. Ako basgitarista a spevák pôsobil v skupinách Analógia a Storm.


Simona Martausová (30) – Speváčka roka 2018. Sympatická umelkyňa je známa svojím nežným prejavom. Miluje dobré jedlo, hory, sneh, kávu či kvalitné víno. 


Peter Lipa (75) – Najvýznamnejšia osobnosť slovenskej jazzovej scény. Vytvoril osobitý vokálny prejav s dôrazom na text. Jeho hudba vychádza zo spojenia jazzu a blues.