TATRA FLOWERS

Tatry rozkvitnú umením a zážitkami

1. september 2018 | Vysoké Tatry


Tatry rozkvitnú umením a zážitkami v sobotu 1. septembra. Jednodňové podujatie prinesie do Tatier desiatku umelcov, ktorí spríjemnia sobotný deň návštevníkom Tatier na siedmych miestach. Tatra Flowers 2018 sa začnú originálne, koncertom v kostole v Tatranskej Lomnici, ktorý sa začne presne o polnoci z piatka na sobotu. Vystúpi v ňom harfista Michal Matejčík, tentokrát spolu s husľovou virtuózkou Luciou Harvanovou. V prevedení harfa a husle zaznejú mnohé zaujímavé skladby z obdobia od baroka až po súčasnosť aj s príjemnými prekvapeniami. Michal a Lucia vystúpia v sobotu podvečer ešte raz, druhý koncert bude špeciálny a zaznie v ňom svetová, ale aj slovenská filmová hudba v prevedení harfa a husle.

Na Hrebienku spríjemní popoludnie turistom vracajúcim sa zo svojich tatranských potuliek koncert Samuela Hošeka s kapelou a netradičné chilloutové vystúpenie B-Complex, ktorá na Tatra Flowers so sebou prinesie skladby, aké fanúšikovia bežne nemajú možnosť počuť, a niektoré, ktoré ešte nepočuli nikdy.

Skalnaté pleso prinesie koncert Katarzie, ktorá sa vráti k svojim pôvodným koreňom a zahrá a zaspieva sama, iba sa s gitarou. Spolu s ňou tu vystúpi aj originálny svetovo uznávaný muzikant David Kollár spolu s talianskym trubkárom Paolom Rainerim. 

Pre návštevníkov Tatier, ktorí ocenia aj klubovú zábavu, si organizátori pripravili večer v Humne v Tatranskej Lomnici, kde vystúpi najskôr Katarzia. A tak, ako sa Tatra Flowers o polnoci koncertom harfa a husle v kostole začne,  o 24 hodín o polnoci sa aj skončia posledným vystúpením, v ktorom B-Complex zahrá už svoj tradičný DJský set.

Kompletný program Tatra Flowers vo Vysokých Tatrách

--> PROGRAM <--