Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. pripravila počas zimnej sezóny 2018/2019 výhodné podmienky na zorganizovanie lyžiarskych kurzov pre všetky typy základných, stredných a vysokých škôl v strediskách Jasná Nízke Tatry a Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica (okrem zjazdovky Lomnické sedlo), Štrbské Pleso.

Žiakom a študentom ponúkame lyžovačku v najlepších slovenských strediskách, so širokou škálou trás vhodných pre slabších i lepších lyžiarov, ako aj komplexnú ponuku doplnkových služieb. Významnými benefitmi výuky v týchto strediskách je bezpečnosť prepravy na moderných lanovkách a zároveň pohyb na čerstvom vzduchu, v najvyššie položených lyžiarskych strediskách s najlepšími podmienkami na Slovensku.

CENNÍK PRE LYŽIARSKE KURZY
ZIMA 2018/2019Žiaci a učitelia
ZŠ / SŠ
Žiaci a učitelia
Skipas9€
osoba / deň
14€
osoba / deň
Skipas 
16. 2. 2019 - 10. 3. 2019
11€
osoba / deň
16€
osoba / deň
Požičovňa:
Lyže, Lyžiarky, Palice
7€
osoba / deň
9€
osoba / deň
Lyžiarska škola
Skupinová výuka
4€
na osobu / 2 hod.
min. 12 osôb
4€
na o
sobu / 2 hod.
min. 12 osôb
Lyžiarska škola
Skupinová výuka
16. 2. 2019 - 10. 3. 2019
8€
na osobu / 2 hod.
min. 12 osôb
8€
na osobu / 2 hod.
min. 12 osôb
Tatralandia Aqua Ticket9€
osoba / 3 hod.
13€
osoba / 3 hod.
Surf Waves Tatralandia
(platí len so vstupom do AQP Tatralandia)
5€
osoba/20min.
5€
osoba/20min.
Bešeňová Aqua Ticket 9€
osoba / 3 hod.
13€
osoba / 3 hod.

PODMIENKY

Cena pre lyžiarske kurzy platí počas celej zimnej sezóny 2018/2019 okrem termínu 25.12.2018 - 06.01.2019 v strediskách Jasná Nízke Tatry, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica (okrem zjazdovky Lomnické sedlo) a Štrbské Pleso.

1. Skipasy: cena platí pri minimálnom počte 5 dní lyžovačky za sebou pre organizovanú skupinu minimálne 20 osôb. Lyžiarske kurzy je možné realizovať v dňoch pondelok - piatok.

2. Učitelia: na každú začatú skupinu 10 žiakov / študentov jeden učiteľ za rovnakú cenu ako žiaci / študenti. Cena platí pri minimálnom počte 5 dní lyžovačky za sebou. Každý pedagogický dozor nad rámec ponuky si hradí náklady na jednotlivé služby podľa aktuálneho cenníka jednotlivého strediska.

3. Požičovňa: cena platí na kompletný set lyže, lyžiarky, palice (bez prilby). Požičanie je potrebné vopred zarezervovať a cena platí pre organizovanú skupinu minimálne 20 osôb. Cena je bez úschovne.

4. Úschovňa: Set lyže + palice 1€ / noc, Lyžiarky 1€ / noc.

5. Samoobslužný SKIDEPOT na Bielej Púti (Jasná Centrum): 5,60€ / noc/ pre 2 páry lyží alebo snowboardy, 2 páry lyžiarok, 2ks prilieb, 2 páry rukavíc

6. Lyžiarska škola: skupinová výučba na 2 hodiny, minimálny počet 12 osôb v skupine. Výučbu je nutné rezervovať minimálne 3 dni vopred.

Služby požičovne, úschovne a lyžiarskej školy sú kapacitne obmedzené a negarantujeme poskytnutie danej služby.

7. Aquaparky: Cena platí na 3 hodinový vstup AQUA TICKET v Tatralandii alebo v Bešeňovej. Platí pre skupinu min. 10 žiakov a pre 1 učiteľa na 10 žiakov. Táto ponuka platí každý deň počas trvania lyžiarskeho kurzu.

PODMIENKY ZÍSKANIA CENY PRE LYŽIARSKE KURZY

Cena "Lyžiarske kurzy" platí len pre vopred objednané organizované lyžiarske kurzy so skipasom na minimálne 5 po sebe nasledujúcich dní a s minimálnym počtom 20 žiakov/študentov, do maximálneho veku 26 rokov. Lyžiarske kurzy je možné realizovať v dňoch pondelok - piatok. Na tento produkt sa nevzťahujú žiadne ďalšie zľavy. Lyžiarsky kurz musí byť riadne objednaný minimálne 10 dní vopred prostredníctvom písomnej objednávky zaslanej z oficiálnej emailovej adresy riaditeľa školy na info@jasna.sk alebo info@vt.sk. Neoddeliteľnou súčasťou objednávky je vyplnenie a zaslanie TMR formulára, ktorý bude zaslaný obratom po obdržaní objednávky.

Vyplnený TMR formulár musí obsahovať: menný zoznam všetkých členov lyžiarskeho kurzu potvrdený pečiatkou školy. Osoby staršie ako 18 rokov sa musia na požiadanie preukázať študentskou kartou EURO 26, GO 26, ISIC. Podmienkou získania ceny je jednorazový hromadný nákup pre celú skupinu. Cena pre lyžiarske kurzy platí počas celej zimnej sezóny 2018/2019 okrem termínu 25.12.2018 - 06.1.2019 v strediskách Jasná Nízke Tatry, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica (okrem zjazdovky Lomnické sedlo) a Štrbské Pleso. Všetky skipasy sú vydávané na bezdotykových čipových kartách. Vratná záloha za čipové karty je 2 €.

Pre uplatnenie zvýhodnenej ceny v aquaparku Tatralandia a vodnom parku Bešeňová je potrebné preukázať sa na hlavnej pokladni Tatralandie, resp. Bešeňovej fotokópiou formuláru a účtenky potvrdenej pečiatkou Infocentra z lyžiarskeho strediska.

Ceny v špeciálnej ponuke "Lyžiarske kurzy" sú bez akejkoľvek dopravy do stredísk. Zmeny vyhradené.

V prípade nedodržania podmienok v rámci akcie Lyžiarsky kurz, sa cena skipassu navýši o 2€/osoba/deň.


INFORMÁCIE A REZERVÁCIA - Štrbské Pleso
+421 917 682 260
INFORMÁCIE A REZERVÁCIA - Tatranská Lomnica
+421 903 112 200

UPOZORNENIE

  • Lyžiar mladší ako 15 rokov je povinný na lyžiarskej trati chrániť si hlavu riadne upevnenou ochrannou prilbou. 


  • Osoba, ktorá organizuje činnosť na lyžiarskej trati, je povinná zabezpečiť, aby osoba mladšia ako pätnásť rokov mala oblečený reflexný bezpečnostný odev alebo na sebe viditeľne umiestnené reflexné bezpečnostné prvky.

NAJLEPŠIA LYŽOVAČKA V JASNEJ A VYSOKÝCH TATRÁCH

 

Jasná ako najväčšia lyžiarska aréna na Slovensku garantuje perfektnú lyžovačku s množstvom zážitkov. Privíta vás panoramatická reštaurácia ROTUNDA s ubytovaním priamo na Chopku, 23 najmodernejších lanoviek a vlekov, medzi nimi Funitel aj 15-miestna kabínková lanovka až na Chopok, 50 km zjazdoviek, komplexné služby a kvalitné gastro zariadenia. V úseku lokality Krupová - Kosodrevina, si lyžiari od zimnej sezóny 2016/17 uživajú komfortný presun na Chopok vďaka novej 15 miestnej kabínkovej lanovke.
Najkrajšiu lyžovačku na Slovensku zažijete vo Vysokých Tatrách. 24 kilometrov vždy upravených zjazdoviek, sneh minimálne 5 mesiacov v roku, prekrásne prostredie alpského charakteru a netradičné atrakcie sú zárukou dovolenky, na ktorú len tak ľahko nezabudnete. Vo Vysokých Tatrách vás poteší 20 najmodernejších lanoviek a vlekov, reštaurácie priamo na svahu, špičkové lyžiarske služby a široké možnosti ubytovania. V obidvoch strediskách nájdete zábavné lyžiarske trate s prekážkami FUN SLOPE vhodné aj pre deti.
Strediská TMR prinášajú pre žiakov na lyžiarskych kurzoch aj možnosť využitia profesionálneho licencovaného lyžiarskeho inštruktora za výhodné ceny. Žiakom tak garantujeme pokrok v správnej výučbe lyžovania.


TATRALANDIA & BEŠEŇOVÁ

Najlepší oddych a regeneráciu po lyžovačke zažijete v liptovských aquaparkoch. V Tatralandii si vychutnáte skutočné leto počas celého roka. Celoročných 6 toboganov a 10 bazénov s morskou, termálnou alebo čírou vodou či surfovanie v Hawaiiských vlnách Maui a Waikiki - to všetko v tropickej teplote 30 stupňov bez ohľadu na vonkajšie počasie. V aquaparku Bešeňová môžete relaxovať v geotermálnych bazénoch, zábavu si celoročne užijete v pravých morských vlnách a adrenalín na najrýchlejších a najdlhších toboganoch na Slovensku.


INFORMÁCIE A REZERVÁCIE

Jasná Nízke Tatry: +421 907 88 66 44 | info@jasna.sk | www.jasna.sk
Vysoké Tatry : +421 903 11 22 00 | info@vt.sk | www.vt.sk