S GOPASSOM UŽ AJ NA RAKÚSKY ĽADOVEC MÖLLTAL!

Prežite voľné dni a jesenné prázdniny na ľadovci Mölltaler Gletscher v Rakúsku! Vy si zariaďte voľný čas, my zariadime extra výhodné skipasy! Inovatívny GOPASS už môžete okrem VYSOKÝCH TATIER a ďalších TMR stredísk využiť aj na alpských svahoch.


AKČNÁ PONUKA GOPASS

Pre členov prestížneho GOPASS klubu, platia teraz výnimočné ceny na jednodňový skipas. Ak ešte nie ste držiteľom karty Gopass nevadí, stačí sa zaregistrovať a túto akčnú ponuku môžete využiť aj vy. 

cena celodenného skipasu
len 29,90€ 

bežná cena celodenného skipasu 47,50€ 

Maximálny počet akciových voucherov pre jednu osobu je 9. Voucher v stredisku Mölltaler Gletscher môžete využiť v termíne od 25. 10. do 25. 12. 2018 (vrátane). Vouchery pre Vaše priradené osoby nájdete vo svojom zľavovom centre, pod ich profilom. Voucher je neprenosný a môže byť využitý výlučne osobou, na ktorej meno bol zakúpený. Prečo ísť lyžovať na MÖLLTALER GLETSCHER 

  • Najbližšie dostupný ľadovec pre lyžiarov zo Slovenska, Čiech a Poľska 
  • Južná slnečná strana Álp 
  • Pripravené zjazdovky už od novembra 
  • 90% zjazdoviek s umelým zasnežovaním 
  • Lyžovačka až do nadmorskej výšky 3122 m n.m. 

Ako na to? 

SOM ČLENOM GOPASS: 

KROK 1 
Prihláste sa do svojho zľavového centra na GOPASS.sk. Tam nájdete možnosť zakúpenia vouchera, ktorý sa Vám automaticky prenesie na Vašu GOPASS kartu.

KROK 2 
Po príchode na ľadovec, sa so svojou GOPASS kartou zastavte na ľubovoľnej pokladni, kde Vám po zaplatení vratnej zálohy 5€, vydajú nový OSOBITNÝ skipass.

KROK 3 
S Mölltalerským skipasom si už môžete užívať čerstvo poratrakovaný menčester a epické výhľady, ktoré ponúka len ľadovec Mölltaler Gletscher. Prajeme množstvo príjemne strávených chvíľ s priateľmi a rodinou. 


>> PRIHLÁSIŤ SA DO ZĽAVOVÉHO CENTRA <<


NIE SOM ČLENOM GOPASS: 

KROK 1 
Zaregistrujte sa na stránke GOPASS.sk a vytvorte si svoje konto TU. Automaticky po registrácii nájdete vo svojom zľavovom centre akčnú ponuku na celodenný skipas Mölltaler Gletscher za 29,90€. 

KROK 2 
Karta GOPASS vám bude doručená na vami zvolenú adresu do 14 dní odo dňa registrácie. V prípade, že chcete ísť lyžovať ešte pred doručením karty, vytlačte si pred návštevou strediska aj dočasnú kartu, ktorá vám príde e-mailom. 

Následne postupujte pri nákupe skipasov podľa pokynov „SOM ČLENOM GOPASS“. 


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY


Čo ak chcem lyžovať na ľadovci viac dní po sebe?
V tom prípade si musíte kúpiť toľko voucherov, koľko dní chcete lyžovať a informovať o tom pracovníkov na pokladni v stredisku. V pokladni overia zakúpené vouchery a následne Vám vydajú skipass.

Platí mi v stredisku Mölltaler Gletscher moja karta Gopass?
Karta GOPASS v stredisku Mölltaler Gletscher neplatí. Slúži len na overenie zakúpeného skipassu.

Odkedy - dokedy je možné využívať vouchre v stredisku Mölltaler Gletscher?
Vouchre v stredisku Mölltaler Gletscher môžete využiť v termíne od 25.10. do 25.12.2018 (vrátane).

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku? Prečítajte si často kladené otázky 

 


--> Viac o stredisku Mölltaler Gletscher <--