ČÍM SKÔR KÚPIŠ, TÝM VÝHODNEJŠIE LYŽUJEŠ

Zimná sezóna 2018/19 prináša do tatranských stredísk zásadnú a revolučnú novinku v podobe modernej cenotvorby a nákupu skipasov online, a to prostredníctvom novej funkcionality webu GOPASS. 

Ceny skipasov už nebudú fixné tak ako doteraz, ale budú sa zobrazovať flexibilne online podľa počtu predaných lístkov, vyťaženosti strediska a termínu nákupu skipasov na daný termín.  Podobný systém cenotvorby určite poznáte z oblasti leteniek, hotelov a pod., tiež ho zavádzajú aj ďalšie svetové lyžiarske strediská ako napríklad St. Moritz.


Skipasy sa budú nakupovať ako letenky

Určite aj vy radi nakupujete online. Je to pohodlnejšie a často aj lacnejšie. Viete si predstaviť, že si dnes niekto kupuje letenky priamo na letisku?

To už dávno neplatí. O letenkách nehovoríme náhodou. Dobre viete, že kto si letenku kúpi v dostatočnom predstihu online, výrazne ušetrí. Podobne to bude od tejto zimy aj s lyžovačkou v JasnejTatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese.

GOPASSOM už niekoľko rokov nakupujete skipasy za najvýhodnejšie ceny. Samozrejme online. No tento rok prichádzame s poriadnou novinkou.


Ako na to?

  • Na novej stránke GOPASS.sk ide o živý proces, kde ceny automaticky prepočítava program, ktorého cieľom je rovnomerne rozptýliť lyžiarov do stredísk počas celej sezóny. Preto budú ceny skipasov počas vyťažených  termínov vyššie a počas neobsadeného strediska naopak nižšie. Aktuálna cena skipasu sa bude odvíjať nielen od obsadenosti strediska, ale aj od počasia a iných externých faktorov. Vplyv týchto faktorov sa premietne do rôznych cenových hladín.
  • Po novom zároveň platí, že ak sa s nákupom skipasov online dostatočne poponáhľate, môžete si „uloviť“ ceny skipasov v priebehu celej sezóny UŽ OD 19€. A k tomu budú k dispozícii aj časovo obmedzené akčné ponuky skipasov za symbolickú cenu. Sledujte pravidelne našu stránku a sociálne siete a priebežne sa dozviete viac.
  • Naopak ak si svoj online nákup necháte na poslednú chvíľu alebo si skipas kúpite priamo v stredisku, zaplatíte viac.

Užite si teda lyžovačku čo najvýhodnejšie, nakupujte skipasy online pohodlne z domu a bez čakania v radoch. Navyše s Gopassom stále zbierate body a získavate odmeny. S Gopassom vyhráva najrýchlejší.

Nová funkcionalita webu GOPASS a cenníky skipasov na www.gopass.sk

Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.