VESELÁ VEĽKÁ NOC 2019

21. apríla 2019 - Štrbské Pleso

Veľkoleposť Tatier, horský vzduch, jedinečné výhľady a skvelá zábava sú tie najlepšie predpoklady na tohtoročnú Veľkonočnú lyžovačku. Príďte si spolu s nami vychutnať čaro Veľkej noci priamo na najatraktívnejšie zjazdovky v strediskách Tatranská Lomnica a Štrbské pleso, kde sa okrem iného môžete tešiť na pestrý program, ktorým Vás počas Veľkonočnej lyžovačky budeme sprevádzať.


Karneval a preteky na svahu
Interski so skipasom za 9€


Počas Veľkonočnej nedele, Vás pozývame na Štrbské pleso, kde na Vás bude čakať super zábava v podobe bláznivého karnevalu a to priamo na lyžiarskom svahu. V rámci podujatia si môžete zmerať svoje superschopnosti v pretekoch v karnevalových maskách. Stačí ak prídete v kostýme a zapojíte sa do zábavnej lyžiarskej súťaže masiek v ktorej Vás čakajú namakané ceny! 

Zároveň, zaregistrované masky získajú skipas na celý deň len za 9€! Registrácia masiek bude prebiehať v infocentre od 8:30 do 10:30.  

Počas celého dňa vás bude sprevádzať skvelý veľkonočný program. Na námestí MS 1970 pre vás vystúpi od 11 hodiny hudobná skupina Wendigo, country tanečný skupina Ruty-Šuty, či Veteráni. O zábava sa taktiež postará ľudová rozprávačka Araňa z Jarovníc. Podvečer vás v HOTELI FIS*** poteší Cimbalová muzika. 

 

 


AMERICAN SALE v obchodoch Tatry Motion

Počas Veľkej Noci - 20.04.2019 si budete môcť v športových obchodoch Tatry Motion nakúpiť športovú výbavu, či oblečenie v zľavách 40% - 60%. Využite posezónne výpredaje a zásobte sa kvalitných zimných oblečením za najlepšie ceny na budúcu zimnú sezónu. 


A takto to žilo počas Veľkej Noci minulého roku na Štrbskom Plese