PASTIERSKE VEČERY

20. júl 2019 / 24. august 2019 

Hrebienok


Ak máte v obľube poctivé tradičné suroviny, chcete ochutnať výrobky od lokálnych dodávateľov, či zažiť pravú pastiersku atmosféru, potom máme pre vás jedinečný produkt pastierske večery, ktoré sa budú konať na Hrebienku. Večer začnete v Starom Smokovci odkiaľ vás na Hrebienok vyvezie pohodlne pozemná lanovka. Hrebienok patrí k najobľúbenejším turistickým destináciám vo Vysokých Tatrách.  

Na Hrebienku sa môžete tešiť na originálnu večeru formou bufetu v ktorom vás čaká množstvo tradičných pastierskych jedál.  Počas večera nahliadnete do minulosti a spoločne si pripomenieme pôvodné pramene pastierstva a salašníctva v našom kraji. Atmosféru svojou prítomnosťou podčiarknu pastieri a výrobcovia, ktorí sú tomuto remeslu a tradícii oddaní aj dnes. 

Večerom vás bude sprevádzať ľudová hudba Bystrianka a poctivý bača a heligónkar František Lizák, ktorý vám vyrozpráva príbehy o pastierstve, jeho minulosti, tradíciách a súčasnosti. Nebudú chýbať ani ukážky plieskania bičom, či možnosť vyskúšať si prípravu rôznych tradičných-pastierskych surovín/jedál. 

 

CENA: 

Cena na pokladniOnline na Gopass.sk
Dospelá osoba41,-€39,-€ - KÚPIŤ
Dieťa do 12 rokov so stravou19,-€18,-€
Dieťa do 6 rokov bez stravy9,-€9,-€

* V cene je zahrnutý vývoz a zvoz lanovkou na Hrebienok a späť, večera formou bufetových stolov, sprievodný program. 

TERMÍNY PRODUKTU:

20.07.2019 - KÚPIŤ ONLINE

24.08.2019 - KÚPIŤ ONLINE


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GOPASS.