Vaša bezpečná zimná dovolenka u násOpatrenia ÚVZ platné od 19.04.2021 pre horské strediska

Od 19.apríla 2021 vstupujú do platnosti nové povinnosti pre prevádzkovateľov hotelov, lanoviek a vlekov ako aj hostí zimných stredísk v súvislosti s prevenciou voči šíreniu ochorenia COVID-19.  Pri príchode do hotela alebo lyžiarskeho strediska musia byť klienti pripravení preukázať sa potvrdením o negatívnom výsledku testu (antigén, RT-PCR) na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín, resp. pri návšteve lyžiarskeho strediska nie starším ako 48 hodín. . Návštevníkom horských stredísk preto v ich vlastnom záujme odporúčame absolvovať takýto test ešte v mieste svojho trvalého bydliska. Po príchode do strediska sa tak budú môcť už bez zdržania venovať lyžovačke a svojmu zimnému pobytu.

Každý návštevník lyžiarskeho strediska sa musí preukázať negatívnym AG/PCR testom nie starším ako 48 hodín. Všeobecné platné výnimky z testovania pre osoby z rôznych kategórií tak ako ich definovalo MZ SR sa žiaľ nestali súčasťou vyhlášky ÚVZ SR upravujúcej prevádzku lyžiarskych stredísk.

Predaj skipasov a lístkov na lanovky bude možný iba po preukázaní sa potvrdením o negatívnom výsledku antigénového testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 48 hodín alebo negatívnym výsledkom RT- PCR testu nie starším ako 48 hodín. Táto povinnosť sa nevzťahuje na deti do 10 rokov.

V prípade majiteľov sezónnych skipasov alebo skipasov/lístkov na lanovky zakúpených v predpredaji budú náhodné kontroly prebiehať priamo v stredisku. Pri nepreukázaní sa dokladom o negatívnom výsledku antigénového alebo RT- PCR testu nie starším ako 48 hodín bude majiteľovi lístok na lanovky/skipas zablokovaný.
 UBYTOVANIE

Každé z našich ubytovacích zariadení robí maximum pre váš bezpečný pobyt. Dodržiavame všetky platné preventívne opatrenia a neustále sledujeme vývoj situácie, aby sme mohli ihneď reagovať a dopriať vám bezpečné zážitky. Rovnako sa obraciame na všetkých klientov, aby v záujme bezpečného pobytu rešpektovali usmernenia. Podrobnejšie informácie o ponuke jednotlivých hotelov nájdete na stránke hotelovej siete TMR HOTELS.


REŠTAURÁCIE A OBCHODY

 • pre vašu bezpečnosť: dodržiavame prísne hygienické štandardy, personál používa prekrytie úst a nosa, opakovane vo zvýšenej miere dezinfikujeme priestory a dotykové plochy v našich objektoch, spúšťame do prevádzky samoobslužné terminály, zavádzame TOP technológie pre vašu maximálnu bezpečnosť (COVERSAFE),
 • noste rúška pri vstupe do objektu,
 • dezinfikujte si ruky pripravenými dezinfekčnými prostriedkami pri vstupe do objektu,
 • ak máte akékoľvek ďalšie otázky, opýtajte sa nás, radi vám odpovieme.

SKIBUSY

 • noste rúška/prekrytia úst a nosa,
 • dodržiavajte odstupy v autobusoch a pri čakaní v radoch,
 • rešpektujte vyznačené obmedzenia na zabezpečenie odstupu,
 • zabezpečujeme každodennú pravidelnú dezinfekciu dopravných zariadení

KLIENTSKÉ CENTRÁ

Vo všetkých klientskych centrách v strediskách TMR ste vítaní. Prosíme rešpektujte všetky aktuálne platné a vyznačené preventívne opatrenia – prekrytie úst a nosa, dodržiavanie odstupov, vymedzené prístupové koridory, dezinfekcia rúk pri vstupe.


AKTIVITY A PODUJATIA

Všetky aktivity a podujatia budú prispôsobené aktuálne platným podmienkam a obmedzeniam. Prioritou budú aktivity v exteriéroch a v malých skupinách. Nezabudnite si na webovej stránke strediska preveriť, či na aktivitu/podujatie nie je potrebná rezervácia. Počas aktivít a podujatí nezabúdajte na prekrytie úst a nosa, dezinfekciu rúk, rozostupy.

FAQ zimná sezóna 2020/2021


NAPLÁNUJTE SI LYŽOVAČKU VO VAŠOM OBĹÚBENOM HORSKOM STREDISKU

Tri kroky k najlepšej lyžovačke:
 

 1. V predpredaji cez GOPASS si zakúpte skipas za najlepšiu cenu
 2. Vyberte sa na lyžovačku a užite si jazdu
 3. Naplánujte si ďalšiu lyžovačku za najlepšie ceny


Bezpečné zimné zážitky:
 

 • Prichádzajte na svah už so zakúpeným skipasom a negatívnym testom nie starším ako 72 hodín
 • minimalizujte kontakty
 • Používajte rúška/prekrytia tváre
 • Dodržiavajte odstupy pri nastupovaní
 • Využívajte dostupnú dezinfekciu


Jarná lyžovačka na Štrbskom Plese bude v termíne od 22.4.2021 až do 2.5.2021. Pri vstupe do strediska je potrebný negatívny test nie starší ako 48 hodín.

VIAC