Kde získam aktuálne informácie o prevádzke lanoviek?

Na našej internetovej stránke tu, v našom infocentre v údolnej stanici kabínkovej lanovky v Tatranskej Lomnici alebo na tel. čísle +421 903 11 22 00.

Kde všade sa dajú zakúpiť lístky?

Lístky si môžete zakúpiť v pokladniach v Tatranskej Lomnici, na Skalnatom plese, v Starom Smokovci a na Hrebienku (iba lístky na pozemnú lanovku).

Je možnosť si rezervovať lístky na Lomnický štít?

Lístok s miestenkou na Lomnický štít si nie je možné zarezervovať, môžete si ho ale zakúpiť už 7 dní vopred on-line alebo osobne v pokladniach v Tatranskej Lomnici, ako aj na Skalnatom plese.

Je v cene lístka aj poistenie nákladov na zásah Horskej záchrannej služby alebo sa musím dať poistiť zvlášť?

Nie, v cene lístka na lanovku nie je zahrnuté spomínané poistenie. Môžete sa však poistiť v našom infocentre v údolnej stanici kabínkovej lanovky v Tatranskej Lomnici.

Kedy máme nárok na skupinovú zľavu?

Ak Vás bude viac ako 20 osôb, máte 5% zľavu z ceny lístka. Táto zľava sa netýka lístka na visutú lanovku zo Skalnatého plesa na Lomnický štít.

Dá sa poskytnúť zľava zo zľavy?

Nie nedá sa, zľavy sa kombinovať nedajú.

Ak máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď na našich stránkach, prosím napíšte nám, radi Vám odpovieme.
(Nezabudnite nám pripojiť váš e-mail na odpoveď)

Milí hostia, na základe uznesenia Vlády SR a prijatých preventívnych opatrení, ktoré obmedzili pohyb osôb v rekreačných areáloch, uzatvárame prevádzku horského strediska Vysoké Tatry. Lanové dráhy, gastronomické zariadenia, obchody a hotely v horskom stredisku budú uzatvorené predbežne do 6.novembra. Uvedomujeme si vážnosť situácie ako aj to, že len spoločným zodpovedným prístupom ju dokážeme zvládnuť. Urobme všetko preto, aby sme sa čo najskôr mohli opäť stretnúť v našich nádherných horách. Ďakujeme za pochopenie i vašu dôveru.