KARIERA

 

Szukamy wyjątkowych ludzi do wyjątkowego środowiska pracy. Od naszych pracowników oczekujemy odpowiedzialne pełnienie codziennych obowiązków przy ponadstandardowych zarobkach, z możliwością rozwoju kariery i innymi świadczeniami socjalnymi.


Spodobała się Państwu któraś z poniższych ofert pracy? Jesteście zainteresowani pracą w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Tatrach, chcecie uczestniczyć w międzynarodowych projektach? Spełniacie podane wymagania?

 

Prosimy wypełnić formularz, który znajdą Państwo po kliknięciu na daną pozycję, należy dołączyć życiorys i wysłać wszystko wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą 428/2002 Z.z. z późniejszymi zmianami.

 

Aktualne oferty pracy na www.tmr.sk.

 

Spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje dva horské strediská v Nízkych Tatrách: Jasná Nízke Tatry – Chopok Sever a Juh. Vo Vysokých Tatrách spoločnosť prevádzkuje strediska: Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Štrbské Pleso. Strediská spolu ponúkajú v súčasnosti takmer 70 km zjazdoviek s prepravnou kapacitou prekračujúcou 52 tisíc osôb za hodinu.

 

TMR prevádzkuje stravovacie zariadenia v rezorte Jasná Nízke Tatry a v rezorte Vysoké Tatry, a tiež v Aquaparku Tatralandia. Gastro prevádzky na svahu zastrešujú gastro zariadenia od Apreski barov, cez samo obslužné reštaurácie až po luxusnú zážitkovú reštauráciu. Najnovšia prevádzka zážitkovej gastronómie ROTUNDA, bola otvorená v sezóne 2013/2014 na vrchole Chopku v lyžiarskom stredisku Jasná – Nízke Tatry.

 

Športové doplnkové služby a obchody sú sústredené v rámci spoločnosti TMR pod značkou Tatry Motion, Súčasťou niektorých obchodov sú aj požičovne, servisy a úschovne lyžiarskej výstroje. Tatry motion zastrešuje aj lyžiarsku školu a škôlku Maxiland s každodennými animáciami, a taktiež letné a zimné fun aktivity. (snowtubing, funtools- skifox, snowbike, snowscoot, požičovňa bicyklov, mountain káry, člnkovanie na Štrbskom Plese, člnkovanie na Bielej Púti).

 

Spoločnosť TMR prevádzkuje portfólio siedmich renomovaných hotelov vo Vysokých a Nízkych Tatrách v kategóriách od dvoch do štyroch hviezdičiek - Grandhotel Praha, Grandhotel Starý Smokovec, Tri Studničky, Grand Jasná, Hotel FIS, Hotel Srdiečko a Holiday Village Tatralandia. Ponuku prevádzkovaných hotelov tak tvorí viac ako 2000 lôžok. Tento úsek spoločnosti zastrešuje tiež sales a rezervačné oddelenie spoločnosti.

 

Tatralandia je najväčším parkom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe. Rezort ponúka 28 tobogánov a šmýkačiek (7 celoročných), 14 bazénov (9 celoročných) so slanou, termálnou alebo aj čírou vodou, wellnes centrum a jedinečný komplex 19 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr. Pri aquaparku je komplex ubytovania so 700 lôžkami v rámci 155 bungalovov a apartmánov rodinného charakteru so súborom doplnkových aktivít a služieb od obchodu, cez športoviská, kino, požičovne až po kongresovú halu, či kontaktnú ZOO. Novinka roku 2012 je Tropical Paradise, kde je celoročne udržiavané teplota 36 stupňov celzia.

 

Kontakt

e-mail: jobs@tmr.sk (Pozn.: do predmetu uveďte Názov pozície, o ktorú máte záujem)

Tatry mountain resorts, a.s.

HR oddelenie Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica 41, 059 60 Vysoké Tatry
HR oddelenie Nízke Tatry, Bernolákova 14, 031 01 Liptovský Mikuláš
HR oddelenie Tatralandia – Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš

Osoby kontaktowe odpowiedzialne:

Mgr. Marek Schwarz, personálny riaditeľ TMR, tel: +421 904 798 829, email: marek.schwarz@tmr.sk
Magdaléna Kudelová, HR generalista pre Nízke Tatry, tel.: +421 905 974 947, email: kudelova@tmr.sk
Barbora Mitašová, HR špecialista pre Nízke Tatry, tel: +421 904 743 957, email: mitasova@tmr.sk
PhDr. Václav Hudeček, HR generalista pre Vysoké Tatry, tel.: +421 904 972 223, email: hudecek@tmr.sk
Ing. Kamila Szczekotová, HR špecialista pre Vysoké Tatry, tel.: +421 902 932 652, email: szczekotova@tmr.sk
Adriana Vilgová, HR špecialista pre Vysoké Tatry, tel.: +421 904 404 066, email: vilgova@tmr.sk
Nadežda Fiedorová, personalistka pre Aquapark Tatralandia, tel.: +421 907 818 724, email: fiedorova@tmr.sk