Hotely vo Vysokých Tatrách

Navštívte hotely pod majestátnymi štítmi Vysokých Tatier. Nádherná príroda, známe turistické chodníky, výlety lanovkami alebo kvalitná lyžovačka Vám spríjemnia dovolenku v každom ročnom období či už vo dvojici alebo s celou rodinou. K Vášmu pobytu dostanete skipas v cene platný v lyžiarskych strediskách Jasná, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec.

NÁŠ TIP: Ak nepatríte medzi priaznivcov lyžovania využite skipas ako obojsmerný lístok na lanovku a navštívte zasnežený Hrebienok, Skalnaté Pleso či Chopok. Skipas je možné využiť aj ako vstup do vodných parkov Tatralandia alebo Bešeňová.

Grandhotel Praha****
Tatranská Lomnica

Grandhotel Praha****

Tatranská Lomnica

V Grandhoteli Praha**** ožíva tradícia tatranského kúpeľníctva. Grand Mountain Spa s jediným exteriérovým bazénom vo Vysokých Tatrách a horskou plážou je skutočnou pýchou hotela.

Grandhotel ****
Starý Smokovec

Grandhotel ****

Starý Smokovec

Hotel je jedným z najprestížnejších hotelov. Jedinečnými zážitkami a vintage nádychom vás hotel prenesie do 30. rokov minulého storočia. Plnohodnotné uvoľnenie objavíte v Grand Spa.

Noc na Lomnickom štíte
2 634 m n.m.

Noc na Lomnickom štíte

2 634 m n.m.

Noc na vrchole Lomnického štítu je zážitok, o ktorom nestačí len počuť, to treba zažiť – aspoň raz za život! Stavte na exkluzívny zážitok a tie najkrajšie výhľady z výšky 2634 m n. m. Či už ako dar, zásnuby alebo na oslavu výročia máme pre vás pripravené 2 izby.

Hotel FIS***
Štrbské Pleso

Hotel FIS***

Štrbské Pleso

Ski-in ski-out horský hotel FIS*** je najväčší hotelovo-športový komplex vo Vysokých Tatrách a je prvým dog friendly hotelom. Wellness & Spa v štýle horskej lúky vám poskytne absolútny relax.


Pozrite si aj ďalšie hotely siete TMR s lanovkami a vodnými parkami grátis: