Svadba: najšťastnejší deň Vášho života

Toto je jeden deň v živote, keď chcete, aby bolo všetko absolútne perfektné. Náš dokonale zosúladený tím sa postará o to, aby aj ten najmenší detail bol presne taký, ako ste vždy snívali a plánovali.

Od prvej chvíle si budete užívať výhody dokonalého servisu, skúsenosti a zmyslu pre detail, ktoré odsunú Vaše starosti na stranu a nechajú Vám voľný priestor na realizáciu vskutku nezabudnuteľných chvíľ v očarujúcom prostredí. Korunu Vašej štýlovej svadbe nasadí mimoriadne menu zostavené podľa Vašich osobitných požiadaviek.

Vy si želáte, aby bol Váš svadobný deň ako z rozprávky? Kontaktujte nás emailom events@grandhotel.sk alebo telefonicky na 0915 705 705 a my Vám radi pomôžeme splniť Vaše prianie.

Viac informácií TU

Oslavy

Rodinná oslava, kde sa o všetko postaráme za Vás a kde čas plynie v rytme príjemnej hudby. Rozhodnite sa pre Grandhotel Starý Smokovec pre vaše rodinné stretnutie a nechajte svojich hostí pocítiť výnimočnosť, ktorú im prikladáte.

Stužkové

Jedinečné či osobitné príležitosti si zasluhujú rovnako unikátne miesto, ktoré podčiarkne veľkosť podujatia. Grandhotel Starý Smokovec Vám zaručí neopakovateľnosť štýlového večera plného nezabudnuteľných spomienok.

B