Hotely vo Vysokých Tatrách

Pri rezervácii pobytov vo vybraných hoteloch siete TMR Hotels cez oficiálne webstránky tmrhotels.com a gopass.travel získate G R Á T I S na každý deň pobytu vstup na lanovky alebo do vodných parkov pre každú osobu.

 

Grandhotel Praha****
Tatranská Lomnica

Grandhotel Praha****

Tatranská Lomnica

V Grandhoteli Praha**** ožíva tradícia tatranského kúpeľníctva. Grand Mountain Spa s jediným exteriérovým bazénom vo Vysokých Tatrách a horskou plážou je skutočnou pýchou hotela.

Grandhotel ****
Starý Smokovec

Grandhotel ****

Starý Smokovec

Hotel je jedným z najprestížnejších hotelov. Jedinečnými zážitkami a vintage nádychom vás hotel prenesie do 30. rokov minulého storočia. Plnohodnotné uvoľnenie objavíte v Grand Spa.

Noc na Lomnickom štíte
2 634 m n.m.

Noc na Lomnickom štíte

2 634 m n.m.

Noc na vrchole Lomnického štítu je zážitok, o ktorom nestačí len počuť, to treba zažiť – aspoň raz za život! Stavte na exkluzívny zážitok a tie najkrajšie výhľady z výšky 2634 m n. m. Či už ako dar, zásnuby alebo na oslavu výročia máme pre vás pripravené 2 izby.

Hotel FIS***
Štrbské Pleso

Hotel FIS***

Štrbské Pleso

Ski-in ski-out horský hotel FIS*** je najväčší hotelovo-športový komplex vo Vysokých Tatrách a je prvým dog friendly hotelom. Wellness & Spa v štýle horskej lúky vám poskytne absolútny relax.

Apartmány HOREC
Tatranská Lomnica

Apartmány HOREC

Tatranská Lomnica

Apartmány sú moderne a nadčasovo zariadené, pričom dizajn absolútne zapadá do okolitej krajiny a spĺňa všetko, čo od svojho druhého bývania môžete očakávať. Samozrejmosťou je lodžia alebo terasa, takmer každý apartmán disponuje infrasaunou, ktorá je zárukou nerušeného odpočinku po lyžovačke alebo turistike.


Pozrite si aj ďalšie hotely siete TMR s lanovkami a vodnými parkami grátis:

Vážení návštevníci, dňa 29.- 30.09.2022 bude lanová dráha Solisko Expres Štrbské Pleso a lanová dráha Skalnaté Pleso - Lomnické sedlo MIMO PREVÁDZKY.