SÁNKOVAČKA NA HREBIENKU

Z dôvodu aktuálne platných opatrení proti šíreniu ochorenia na COVID19 je trať mimo prevádzky a vstup je len na vlastnú zodpovednosť. Využiť môžete zapožičanie saní v budove pozemnej lanovky. Viac informácií na tejto podstránke nižšie.

Aktuálny stav sankárskej trate môžete sledovať v aktuálnych podmienkach TU
(Aktuálny stav zjazdoviek --> Starý Smokovec --> Sankárska dráha)

Sánkovačka na Hrebienku

*Denná sánkovačka v prevádzke od 8:30 - 16:30
** Podľa poveternostných podmienok a stavu dráhy

Na Hrebienku v Starom Smokovci na vás čaká skvelá zimná zábava. Sánkovanie počas dňa alebo noci je obľúbenou atrakciou pre celé rodiny alebo skupiny kamarátov. Vyvezte sa pohodlne pozemnou lanovkou na Hrebienok a vychutnajte si jazdu po 2,5 km dlhej trati.

Predaj lístkov na dennú sánkovačku a denná požičovňa saní otvorená každý deň od 8:30 do 16:30 


Nočná sánkovačka

v prevádzke vždy v utorok, piatok a sobotu podľa snehových podmienok

Chcete zažiť niečo netradičné? Vyskúšajte nočnú sánkovačku! Aj v noci máte možnosť spúšťať sa na najdlhšej sánkarskej trati z Hrebienka do Starého Smokovca. Tak príďte zažiť jazdu s jedinečnou atmosférou pri osvetlenej trase a odneste si nový zážitok. 

Nočné sánkovanie je pri vhodných podmienkach v prevádzke každý utorok, piatok a sobotu od 18:30 do 21:00*

*Predaj lístkov od 18:30. Odporúčame prísť skôr, aby ste stihli prvú jazdu o 19:00

POŽIČOVŇA SANÍ

Tatry Motion rent v Starom Smokovci Vám aktuálne ponúka možnosť rezervácie a objednávky saní ktoré si následne môžete vyzdvihnúť na danej prevádzke. 

Na prevádzkach sa vybavujú iba vopred zarezervované objednávky a to buď online cez www.gopass.sk alebo na tel. čísle danej prevádzky. 
 

- Tatry Motion Starý Smokovec, od 9:00 do 15:30 
- Otvorené od soboty 30.1.2021, iba cez víkendy pia, so, ne
- Cena saní 8€/deň online, 10€/deň offline 
- Nutná rezervácia 15 minút vopred cez Gopass alebo telefonicky 

Tel.č.: +421 911 403 700  [REZERVOVAŤ]


Rezervujte on-line na: www.gopass.sk

Pri nákupe cez gopass.sk so zľavou

UPOZORNENIE: Vybavenie objednávky JE PODMIENENÉ PREUKÁZANÍM SA NEGATÍVNYM TESTOM NA COVID-19, PODĽA AKTUÁLNYCH COVID OPATRENÍ. 

Vybavenie objednávky podľa platnej vyhlášky: požičiavanie lyžiarskeho vybavenia zabezpečiť v súlade s požiadavkami uvedenými v § 1 ods. 2 písm. h) výdajné miesta tovarov zakúpených na diaľku, v ktorých je možno tovar zakúpený na diaľku prevziať, vrátiť alebo reklamovať, pri dodržaní podmienok podľa § 2 ods. 4, pričom tovarom zakúpeným na diaľku sa rozumie tovar zakúpený prostredníctvom prostriedkov diaľkovej komunikácie bez súčasnej fyzickej prítomnosti predávajúceho a kupujúceho, najmä využitím webového sídla, elektronickej pošty alebo telefónu, 

a § 2 ods. 4 Podľa § 48 ods. 4 písm. a), e), r), w), x) a y) zákona sa všetkým osobám vydávajúcim tovar zakúpený na diaľku nariaďuje dodržiavať nasledovné opatrenia: a) zabezpečiť, aby osoby čakajúce na vydanie tovaru boli rozmiestnené v rade pri dodržaní vzdialenosti aspoň 2 metre medzi osobami; to neplatí pre osoby žijúce v spoločnej domácnosti, b) vstup a pobyt vo vonkajších aj vnútorných priestoroch prevádzky umožniť len osobám s prekrytými hornými dýchacími cestami, rúškom, respirátorom bez výdychového ventilu, šálom alebo šatkou, c) v prípade vydávania tovaru vo vnútorných priestoroch prevádzky zabezpečiť: 1. aby v miestnosti, kde sa tovar vydáva bol naraz iba jeden zákazník, 2. pri vchode do prevádzky aplikovať vstupujúcim osobám dezinfekciu na ruky alebo poskytnúť jednorazové rukavice, 3. vykonávať časté vetranie priestorov prevádzky a pravidelne vykonávať dezinfekciu dotykových plôch dezinfekčnými prostriedkami s virucídnym účinkom. Vestníka vlády SR, 

čiastka 8/2021, vyhlášky č. 13 ÚVZ SR. 

Pozrite si podmienky a pravidlá pred vstupom na lanovky a do prevádzok v strediskách Vysokých Tatier. **Sedačková lanová dráha na trase SKALNATÉ PLESO - LOMNICKÉ SEDLO je dňa 22.9. MIMO PREVÁDZKU z dôvodu nepriaznivého počasia.

VIAC