Nezabudnuteľná noc na Lomnickom štíte.

Exkluzívny pobyt pre 1-5 osôb

NOVINKA: NOVÁ IZBA STANDARD

Pre obrovský záujem pribúda na Lomnickom štíte nová izba. Hoci naše pôvodne kapacity sú vypredané na niekoľko mesiacov dopredu, ponúkame vám unikátnu možnosť rezervovať si novú izbu a užiť si noc na Lomnickom štíte bez čakania už teraz. Rezervujte na lomnickystit@tmr.sk alebo priamo v infocentre v Tatranskej Lomnici.

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stráviť noc v najvyššie položenom mieste v strednej Európe na Lomnickom štíte 2 634 m n. m. s nádherným výhľadom na končiare Vysokých Tatier, okolitú prírodu a nočnú oblohu.

Pri západe slnka, keď posledná lanovka zvezie turistov do údolia, na Lomnickom štíte začína nevšedná atmosféra. Vychutnajte si pokojnú Noc na Lomnickom štíte vo dvojici alebo s priateľmi. Slávnostne vás privítame, ponúkneme chutnú večeru, môžete pozorovať hviezdy ďalekohľadom, oddýchnete si v našich pohodlných izbách a po východe slnka vás pozývame na raňajky na Skalnaté pleso. K dispozícií sú dve izby - comfort so samostatnou kúpeľnou a izba standard.

Noc na Lomnickom štíte: platí pre 1-5 osôb, v cene sú zahrnuté lístky z Tatranskej Lomnice na Lomnický štít a späť, welcome drink a 4-chodová večera v Kaviarni DEDO, možnosť pozorovať hviezdy ďalekohľadom a raňajky na Skalnatom plese.  

Izby:

Izba COMFORT - max. 5 osôb (4 postele + možnosť prístelky, kúpelňa + WC na chodbe)

Izba STANDARD - max. 2 osoby (WC na chodbe)

 

Informácie o cene pobytu nájdete v Cenníku nižšie

Pre viac informácii a uskutočnenie rezervácie kontaktujte:

e-mail: lomnickystit@tmr.sk        alebo        tel. číslo: +421 44 2901 355