Na ceste za tatranskými zážitkami, vo výške 1173 m n.m., objavíte kúsok pravého gurmánskeho neba.

Medzistanica Štart kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso ponúka jedinečnú reštauráciu Pizza&Pasta Štart, ktorú môžete počas cesty za dobrodružstvom navštíviť a dočerpať potrebných síl. Obľúbená talianska kuchyňa je presne to, čo na vás čaká v Pizza&Pasta. Domáce talianske cestoviny a tá najlepšia pizza prebudia vaše chuťové poháriky a ako bonus – si celý proces prípravy kuchárom môžete vychutnať od začiatku až do konca... Menu je však oveľa priaznivejšie a ak máte radšej na tanieri lasagne alebo chrumkavého grilovaného lososa, tak ste správne.

Poloha: Štart

NÁŠ TIP: Doprajte si Tatranskú večeru zážitkov!

Po zotmení začína ten pravý gurmánsky zážitok. A v tom čase začína aj naša jedinečná Tatranská večera zážitkov v Reštaurácii Pizza&Pasta. Doprajte si netradičný večer plný gurmánskych špecialít zo svetových kuchýň. Nebude chýbať aj dávka adrenalínu, ako sa na správne horské prostredie patrí – jazda na tatraku je niečím skutočne dobrodružným.

Viac o tatranskej večeri zážitkov

Gastro take-away

Medzistanica visutej lanovky Štart ponúka príjemné posedenie pri jedle a drinkoch na svahoch aj v rozšírenom gastre na terase Burger Restaurant. Svoju obľúbenú kávu si môžete zobrať take-away rovnako ako grilované jedlá, či fast food do ruky.