OBED V OBLAKOCH

Vyhliadková veža v budove Galérie Encián - Skalnaté Pleso


Vychutnajte si zážitkovú gastronómiu v oblakoch na Vyhliadkovej veži na Skalnatom Plese. Vystúpte až do nadmorskej výšky 1 754 m n. m. a užite si nezabudnuteľné výhľady z Vyhliadkovej veže budovy Encián. Čaká na vás gastronomický zážitok servírovaný priamo na terase veže v podobe 4-chodového menu s nápojmi v cene. Vychutnajte si panoramatické výhľady na Vysoké Tatry a Skalnaté Pleso v pohodlí v kožušinových sedadlách. 

Počas výstupu na Vyhliadkovú vežu spálite kalórie, ktoré vám pomôžeme doplniť. Zraz je o 11:15 pri vchode do budovy Encián, kde vás bude čakať sprievodca. Obed začína o 11:30 a stolovanie trvá 1,5 hodiny.
Akcia je podmienená poveternostným podmienkam a nezahŕňa lanovku na Skalnaté Pleso a naspäť do Tatranskej Lomnice. Kvôli náhlym zmenám počasia si organizátor vyhradzuje právo zrušiť akciu aj hodinu pred začiatkom konania. Platí 100%-ná garancia vrátenia peňazí pri zrušení akcie z dôvodu zlých poveternostných podmienok. Prosíme hostí, aby si zbalili extra oblečenie a boli pripravení na chladnejšie počasie v nadmorskej výške 1 754 m n.m.


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GOPASS.


TERMÍNY A CENY

Nakupujte online na www.gopass.sk 

Denne  - 69€ / dospelá osoba

*Platí 100%-ná garancia vrátenia peňazí pri zrušení akcie z dôvodu zlých poveternostných podmienok.

**Výber hlavného jedla a iné požiadavky na prispôsobenie stravy je potrebné uviesť pri rezervácii telefonicky alebo e-mailom. 
Tel. č.: +421 903 112 200
E-mail: info@vt.sk

Zmena hlavného jedla nie je možná v deň konania akcie. Ďakujeme za pochopenie. 
 Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GOPASS.


Doprajte si zážitkový večer na Skalnatom Plese

Večera pod hviezdami 1751 m n.m. -->