SKI EXCLUSIVE OPENING 2018

Tatranská Lomnica | 15.12.2018

Príďte s nami zahájiť otvorenie zimnej sezóny vo Vysokých Tatrách a nechajte, aby sme sa o vás v tento deň postarali ako o kráľov. Prenesieme vás do obdobia 30. – 40. rokov 20. storočia a postaráme sa o nezabudnuteľné zážitky v podobne exkluzívnej lyžovačky. Už o 8:00 vás pri údolnej stanici lanovky čaká zahájenie programu v podobe animácií a tanečného vystúpenia.


Počas 15. decembra vám budú v stredisku Tatranská Lomnica k dispozícií vaši osobní poddaní, ktorí vám s úsmevom pomôžu s prenosom vašej lyžiarskej výbavy, oprášia vás od snehu, pomôžu vám s navoskovaním vašich lyží, či s naleštením vašich lyžiarok, zahreju vás čajom, či dekou a úslužne vás vyprevadia na lanovku, či z nej von.  Samozrejmosťou bude aj kráľovská starostlivosť počas cesty lanovkou kedy vám služobníctvo pripraví jedinečnú atmosféru v podobne rozdávania slnečných okuliarov, aktuálnych novín, alebo pre tých viac bojazlivých pohárik na spríjemnenie cesty.   

...k vaším službám pane / madam. 

Doplnením atmosféry bude umiestnenie RED BULL ratrak stage-u s pódiom vedľa Apresski baru v Tatranskej Lomnici, kde vás bude v tento deň baviť DJ s jedinečnou hudbou. Tu však zábava nekončí a my vás pozývame vyplniť načatý deň na skvelú disko párty do Humno Tatry, kde na vás bude opäť čakať skvelá párty v Great Gatsby.

Počas otvorenia lyžiarskej sezóny a mimoriadne počas Ski Exclusive Opening sme pripravili pre návštevníkov možnosť nakúpiť lyžiarske potreby, či rôzne športové veci vo výrazných zľavách až do 80%! Tieto zľavy Vás čakajú v Outlet Tatry Motion v Tatranskej Lomnici. 


Kompletný program už čoskoro