Tatranská Májovka 2018


28.-29.04.2018  |  05.-06.05.2018

Tatranská Lomnica, Skalnaté Pleso, Starý Smokovec, Štrbské Pleso

Pozývame Vás na pravú Tatranskú Májovku, ktorá sa bude tento rok konať počas dvoch víkendov. Príďte sa zabaviť, zašportovať si a zažiť tie najkrajšie výhľady! Počas týchto dní sme pre Vás pripravili bohatý sprievodný program, počas ktorého sa určite nebudete nudiť! 


Tatranská Lomnica - Humno Tatry

Počas Tatranskej Májovky je pre vás pripravený bohatý dvojdňový program aj v Tatranskej Lomnici v Humno Tatry. 27.4 je pre vás pripravená skvelá jarná grilovačka, súťaž v pití piva, barmanská súťaž a v neposlednom rade nesmie chýbať tanečná zábava až do rána. Následujúci deň, 28.4. sa bude v Humne opäť grilovať a súťažiť v jedení poctivých domácich bryndzových halušiek. Atmosféru bude dopĺňať ľudová hudba. Od 22. hodiny sa opäť Humno premení a vás čaká skvelá tanečná zábava s DJ East Luke. V Humno Tatry vás počas celej jari čakajú kulinárske zážitky v podobe nového jarného menu


Skalnaté pleso 

Nechajte sa vyviesť lanovkami na miesto, ktoré ponúkajú tie najkrajšie výhľady. Na Skalnatom Plese bude na vás čakať skvelá zábava v podobne animačných programov v indoor fun parku Kamzíkovo  a v eko-mini-parku - Svištia krajinka bude pre vás a vaše ratolesti pripravená kamzičia olympiáda. Na slnečnej terase reštaurácie Skalnaté Pleso si budete môcť vychutnať špeciality od našich šéfkuchárov. V rámci zábavy sa budete môcť previesť na horských kárach MOUNTAINCARTS. Starý Smokovec

V Starom Smokovci budú na vás čakať horské chaty a krásne vodopády ku ktorým vedú nádherné, jarné prechádzky. Na Hrebienok vás pohodlne vyvezie pozemná lanovka za nádhernými výhľadmi a oddychom v príjemnej zóne. V Starom Smokovci si budete môcť vychutnať letné drinky v podobe "rituálu s hruškou" v podnikovej predajni - Rudolf Jelínek.  


Štrbské Pleso

Počas tohto víkendu bude v stredisku Štrbské Pleso pre vás spustená lanovka na Solisko (1840 m.n.m.). Vyhliadkový výlet s lanovou na Solisko bude pre vás nezabudnuteľným zážitkom.