Organizačná zmena

Podujatie sa bude konať v Tatranskej Lomnici

Tatranský sen

Kaufland detský festival

Zavítajte na 6. ročník obľúbeného detského festivalu - Tatrasnký sen 8. augusta 2020 v TATRANSKEJ LOMNICI a užite si množstvo rodinnej zábavy a letných atrakcií.

Rok 2020 bude výnimočne tatranský, spoznajte hory a užite si pravú tatranskú zábavu.

Už viac ako 5 rokov si môžete užívať vystúpenia a zaujímavé aktivity úplne zadarmo. Podujatie sa po prvýkrát organizovali 15.9.2015 pod názvom Detský Festival Športu Zábavy a Zdravia. V roku 2017 sa názov po vstupe niekdajšieho generálneho partnerom upravil na Telekom Detský festival. Po uplynutí krásnych troch rokov spolupráce prevzala štafetu generálneho partnera spoločnosť Kaufland. Obe spoločnosti zdieľajú naše presvedčenie, že popri zábave a šantení sa, je potrebné deťom a rodičom hravou formou prinášať aj informácie zo sveta zdravia, vzdelávania, športu, ekológie, cestovania, hygieny, finančnej gramotnosti a mnohé ďalšie.

 

 


Na čo sa môžete tešiť?

  • celodenný program na pódiu, 
  • zaujímavé aktivity a súťaže,
  • nových kamarátov Jazveca Edmonda, Sovičku Yuhuu, Žabiaka Frogyho, Ježka Rockyho a Bobríka Justina,
  • vzácnych hostí PACI PAC, KÚZELNÍK PETER ŠESTÁK, ŠAŠO JARO, TÁRAJKO A POPLETAJKA a taktiež ich nová kamarátka, princezná z krajiny za dúhou DÚHALKA
  • slovenských hokejových reprezentantov, ktorí tým najšikovnejších rozdajú krásne darčeky.

Spoločne si zašportujeme, navaríme. Zvieratká z lesa nám pripravia množstvo úloh, s ktorými sa budeme môcť popasovať a vyhrať veľa krásnych darčekov.