Aké budú Vianoce v Hoteli Lomnica? 

Najkrajšie obdobie v roku sa nezadržateľne blíži a v Hoteli Lomnica sa finišuje s dolaďovaním detailov magického vianočného programu.


Nechať sa unášať vianočnou náladou, zohriať sa vareným vínom, pochutnať si na tradičných maškrtách a pritom sa hýbať v rytme spevu Svetlany Rymarenko a Juraja Zaujeca alebo si zanôtiť koledy spolu s Ľudovou hudbou Stana Baláža a FS Raslavičan. 

Je to predstava toho, ako si vychutnať idylku vianočných trhov?

V tom prípade vás srdečne pozývame 15. a 16. decembra navštíviť Vianočné trhy Hotela Lomnica

na ktorých budete mať možnosť obdivovať a zakúpiť si ručne vyrábané perníčky, pravý včelí med a produkty zo včelieho vosku, nádherné vianočné aranžmány a prírodnú kozmetiku, ale i olejomaľby, keramiku a ručne vyrábané šperky. To všetko, spolu s hudobným programom je prístupné širokej verejnosti. 


Vianočné divadlo s prvou dámou Tatier

30. decembra môžete na chvíľku uniknúť od sviatočného zhonu a schuti sa zasmiať na divadelnom predstavení komédie Marty Ferencovej, Sľúbili sme si lásku alebo revolúcia v manželstve. V hlavných úlohách sa  predstavia herci: Ady Hajdu, Michaela Čobejová, Lucia Hurajová, Lukáš Dóza.

Lístky na predstavenie si môžete zakúpiť na recepcii Hotela Lomnica.

Rok 2017 sa uzavrie už tradične v kruhu ubytovaných hostí, exkluzívnym gala večerom,  počas ktorého vystúpia Barbora Švidraňová & BASIE FRANK BAND,  Martin Madej a Melodic Orchestra Mariána Demetera.