Oznam

Pre nevhodné snehové podmienky v Tatranskej Lomnici lyžiarska škola Tatry Motion ukončila svoju prevádzku pre sezónu 2023/2024. Tešíme sa na Vás v ďalšej sezóne 2024/2025! Váš TEAM SKI SCHOOL TATRY MOTION

LYŽIARSKA A SNOWBOARDOVÁ ŠKOLA TATRY MOTION

TATRANSKÁ LOMNICA

Lyžiarska a snowboardová škola Tatry Motion vo Vysokých Tatrách zabezpečuje kvalitnú výučbu lyžovania  a snowboardovania v stredisku Tatranská Lomnica. Lekcie sú určené pre úplných začiatočníkov až pokročilých lyžiarov, či snowboardistov, vo všetkých vekových kategóriách od 3 rokov po vek, ktorý je pre nás len číslom. 

Lyžiarska a snowboardová  škola TATRY MOTION aktuálne pôsobí v stredisku Tatranská Lomnica, v minulosti sme školu prevádzkovali aj na Štrbskom Plese a to už od roku 2008, je súčasťou spoločnosti TMR, ktorá poskytuje služby v cestovnom ruchu na Slovensku a zahraničí.  

Ako jediná lyžiarska škola disponujeme priamo v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica vlastným areálom s názvom Maxiland, s didaktickými a metodickými pomôckami na výuku lyžovania a snowboardingu, v ktorom sa nachádzajú dva dopravníkové pásy (SUNKID)  a jeden vlek POMA.


Inštruktori lyžiarskej školy Tatry Motion sú pre klientov nielen učiteľmi, ale aj ich sprievodcami po stredisku a spoločníkmi počas ich pobytu na svahoch vo  Vysokých Tatrách. Približujú im základy lyžiarskej a snowboardovej techniky, či pravidiel zimných športov tak, aby sa cítili na zjazdových tratiach bezpečne, sebaisto a aby si jazdu na lyžiach či snowboarde vedeli naplno užiť.

Záujemcovia o lekciu si môžu vybrať z našich produktov lyžiarskej školy podľa vlastného výberu. V stredisku v Tatranskej Lomnici ponúkameprivátne a skupinové lekcie pre deti aj dospelých. Služby lyžiarskej školy je možné zakúpiť v kamenných prevádzkach Tatry Motion Vysoké Tatry v stredisku Tatranská Lomnica alebo cez gopass.travel 


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Pri nákupe cez gopass.sk so zľavou -10%


LYŽIARSKE KURZY

Za bezkonkurenčnú cenu poskytujeme tiež inštruktorov pre žiakov a študentov materských, základných a stredných škôl a ich školské lyžiarske kurzy a výcviky. Viac v sekcii lyžiarske kurzy.


MAXILAND

Lyžiarska škola disponuje vlastnými začiatočníckymi arénami v Tatranskej Lomnici, ktoré sú vybavené lyžiarskymi dopravníkovými pásmi a modernými didaktickými a metodickými pomôckami na výuku lyžovania a snowboardingu.


KONTAKT 

Rezervujte si svoju lekciu v lyžiarskej škole Tatry Motion v Tatranskej Lomnici pohodlne telefonicky, alebo emailom:

TATRANSKÁ LOMNICA
Email: tl-school@tatrymotion.sk 
Tel.: +421 911 697 948