Oznam

Milí klienti, výukový areál lyžiarskej školy Tatry MOTION (Maxiland) v Tatranskej Lomnici, je od 28.03.2022 mimo prevádzky z dôvodu zlých snehových podmienok.

Ďakujeme za pochopenie.

LYŽIARSKA ŠKOLA TATRY MOTION

Lyžiarska škola Tatry Motion vo Vysokých Tatrách zabezpečuje kvalitnú výučbu lyžovania  a snowboardovania v strediskách Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso. Lekcie sú určené od začiatočníkov až po pokročilých lyžiarov, či snowboardistov vo všetkých vekových kategóriách od 3 rokov po vek, ktorý je pre nás len číslom.

Lyžiarska škola je súčasťou spoločnosti TMR, ktorá poskytuje služby v cestovnom ruchu na Slovensku a zahraničí.


Inštruktori lyžiarskej školy Tatry Motion sú pre klientov nielen učiteľmi, ale aj ich sprievodcami po stredisku a spoločníkmi počas ich pobytu na svahoch vo  Vysokých Tatrách. Približujú im základy lyžiarskej a snowboardovej techniky, či pravidiel zimných športov tak, aby sa cítili na zjazdových tratiach bezpečne, sebaisto a aby si jazdu na lyžiach či snowboarde vedeli naplno užiť.

Záujemcovia o lekciu si môžu vybrať z našich produktov lyžiarskej školy podľa vlastného výberu. Ponúkame privátne a skupinové lekcie pre deti aj dospelých. Služby lyžiarskej školy je možné zakúpiť v kamenných prevádzkach Tatry Motion Vysoké Tatry v strediskách: Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso, alebo cez gopass.travel

Nakupujte on-line na: gopass.travel

Pri nákupe cez gopass.sk so zľavou -10%Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Pri nákupe cez gopass.sk so zľavou -10%


LYŽIARSKE KURZY

Za bezkonkurenčnú cenu poskytujeme tiež inštruktorov pre žiakov a študentov materských, základných a stredných škôl a ich školské lyžiarske kurzy a výcviky. Viac v sekcii lyžiarske kurzy.


MAXILAND

Lyžiarska škola disponuje vlastnými začiatočníckymi arénami s názvom Maxiland, a to v Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese, ktoré sú vybavené lyžiarskymi dopravníkovými pásmi a modernými didaktickými a metodickými pomôckami na výuku lyžovania a snowboardingu.


KONTAKT 

Rezervujte si svoju lekciu v lyžiarskej škole Tatry Motion v Tatranskej Lomnici, alebo na Šrbskom Plese pohodlne telefonicky, alebo emailom

TATRANSKÁ LOMNICA
Email: tl-school@tatrymotion.sk 
Tel.: +421 911 697 948

ŠTRBSKÉ PLESO
Email: sp-school@tatrymotion.sk 
Tel.: +421 903 409 189 

 

--> CENNÍK <--


Vážení návštevníci, dňa 3.10.2022 bude lanová dráha Solisko Expres Štrbské Pleso MIMO PREVÁDZKY z technických príčin. Tešíme sa na vás v stredisku Starý Smokovec a Tatranská Lomnica.